Prekių sąrašas pagal prekės ženklą VETEXPERT

4,50 €
Raw Paleo Sterilised Cat yra pilnavertis ir subalansuotas ėdalas suaugusioms, linkusioms tukti ar turinčioms viršsvorio katėms nuo 1 metų amžiaus, taipogi katėms po sterilizacijos. Su žvėriena
8,40 €
Raw Paleo Beef Puppy Mini yra pilnavertis ir subalansuotas ėdalas augantiems mažų veislių (iki 8 kg suaugusio svorio) šuniukams nuo atjunkymo iki 12 mėnesių amžiaus. Šis pašaras yra begrūdis, turi vieną baltymų šaltinį – jautieną. Sudėtyje esantis jūros dumblių aliejaus ekstraktas gerina šuniukų smegenų ir regos organų veiklą. Sudėtyje esantys...
Higienos priemonės

Vetexpert ANIMAL ODOR ELIMINATOR, 250ml

VETEXPERT
171485
9,40 €
Šalina šlapimo, išmatų, vėmalų, nekrozavusių audinių, perianalinių liaukų ir kitus kvapus. Tinka visiems paviršiams. Tinka naudoti veterinarijos klinikose, gyvūnų prieglaudose, grožio salonuose, veislynuose, namuose.
Šampūnai šunims

Vetexpert ANTISEBORRHOEIC SHAMPOO, 250ml

VETEXPERT
171524
7,30 €
Šampūnas jautrią odą turintiems gyvūnams, linkusiems į odos dirginimą, alergijas, esant sausai odai ar kitų šampūnų netolerancijai
Sąnariams, raumenims ir kaulams

Vetexpert ARTHROVET COMPLEX

VETEXPERT
171468
15,80 €
Maisto papildas vartojamas šunims ir katėms, esant sąnarių kremzlių ir sąnarių įprastų funkcijų sutrikimams. Rekomenduojama jauniems, augantiems ir vyresnio amžiaus gyvūnams, kenčiantiems nuo osteoartrito.
Sąnariams, raumenims ir kaulams

Vetexpert ARTHROVET COMPLEX SMALL BREED & CATS, 60 KAPS.

VETEXPERT
171470
15,80 €
Maisto papildas vartojamas šunims ir katėms, esant sąnarių kremzlių ir sąnarių įprastų funkcijų sutrikimams. Rekomenduojama jauniems, augantiems ir vyresnio amžiaus gyvūnams, kenčiantiems nuo osteoartrito.
Šampūnai šunims

Vetexpert BEAUTY & CARE SHAMPOO, 250ml

VETEXPERT
171525
5,80 €
Šampūnas jautrią odą turintiems gyvūnams, linkusiems į odos dirginimą, alergijas, esant sausai odai ar kitų šampūnų netolerancijai.
7,80 €
Kosmetinis šampūnas riebią odą turintiems gyvūnams. Sudėtyje esantis benzilo peroksidas mažina odos riebalinimąsi ir veikia antibakteriškai. Glicerinas drėkina odą ir neleidžia jai išdžiūti. Pantenolis greitina odos atsistatymą ir greitina žaizdų gijimą
Širdžiai ir kraujotakos sistemai

Vetexpert CARDIOVET 770MG, 90 TBL.

VETEXPERT
171472
18,50 €
Šunims, esant širdies nepakankamumui, kurį sukelia dilatacinė kardiomiopatija ar mitralinio vožtuvo nesandarumas.
Šunų ir kačių odos priežiūrai, esant odos pažeidimas, kuriuos sukelia bakterijos. Sudėtyje esantis Nano sidabras pasižymi stipriomis antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis, skatina žaizdų gijimą ir audinių regeneraciją.Chlorheksidinas pasižymi stipriomis baktericidinėmis ir bakteriostatinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka apdoroti infekuotas...
19,60 €
Veterinarinė dieta, skirta šunims, sergantiems dermatologiniais sutrikimais, nepriklausomai nuo jų kilmės Indikacijos: - šunys, turintys dermatologinių sutrikimų, neatsižvelgiant į jų kilmę - nepalankios maisto reakcijos su virškinimo trakto simptomais
16,80 €
Dermatosis – SALMON & POTATO Pilnai paruoštas ir subalansuotas dietinis ėdalas šunims, netoleruojantiems tam tikrų maisto medžiagų. Šis ėdalas padeda pagerinti odos būklę ir sumažina kailio slinkimą. Pašare yra  didelis kiekis nesočiųjų riebalų rūgščių ir specialiai atrinktų, lengvai virškinamų baltymų.
16,90 €
Dietinis šunų maistas , skirtas sumažinti virškinimo ir maisto medžiagų absorbcijos sutrikimus. Taip pat sergantiems egzokrininiu kasos nepakankamumu. Begrūdis pašaras, turintis vieną baltymų šaltinį, yra lengvai virškinamas, turi padidintą elektrolitų ir sumažintą riebalų kiekį.
Higienos priemonės

Vetexpert DOG ODOR ELIMINATOR, 500ml

VETEXPERT
171490
9,90 €
Specialios formulės priemonė skirta šunų perianalinių liaukų, šlapimo, išmatų, vėmalų ar bendram kūno kvapui naikinti.  Tinka naudoti veterinarijos gydyklose, gyvūnų prieglaudose, grožio salonuose, veislynuose, namuose.
Imuninei sistemai

Vetexpert GERIATIVET DOG 350MG, 45 TBL.

VETEXPERT
171474
11,50 €
Pašarų papildas vyresnio amžiaus šunims, kuriems dėl savo amžiaus reikia daugiau medžiagų normaliai organizmo funkcijai palaikyti.
Imuninei sistemai

Vetexpert GERIATIVET DOG LARGE BREED 820MG, 45 TBL.

VETEXPERT
171476
14,30 €
Pašarų papildas vyresnio amžiaus didelių veislių šunims, kuriems dėl savo amžiaus reikia daugiau medžiagų normaliai organizmo funkcijai palaikyti.
Širdžiai ir kraujotakos sistemai

Vetexpert HEMOVET, 60 TBL

VETEXPERT
171480
11,20 €
Šunims, turintiems anemijos požymių. Didina hemoglobino ir mioglobino kiekį kraujyje, skatina eritropoezę.
Virškinimo sistemai

Vetexpert HEPATIALE FORTE 300 MG, 40 TBL.

VETEXPERT
171476
11,10 €
Šunims ir katėms normaliai kepenų funkcijai palaikyti, esant kepenų nepakankamumui ar kitiems kepenų funkcijos sutrikimams.
Rodoma 1-24 iš 81 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau