Dantims ir burnos ertmei

Dantims ir burnos ertmei

C.E.T - dantų pasta, 70g

WVB1102386
7,30 €
Pasta šunų ir kačių dantų priežiūrai. Jautienos, vištienos, vanilės, salyklo ir žuvies skonio pasta nedirgina dantenų ir puikiai valo dantis.
Sąnariams, raumenims ir kaulams

OSCAN kapsulės, N60

WPH1402484
16,00 €
Pašaro papildas šunims ir katėms, sudėtyje turintis labai gryno fermentais hidrolizuoto kolageno(Colatech®), kalcio hidroksiapatito, vitamino C, vitamindo D3 ir folio rūgšties, skirtų tinkamam, kremzlių ir dantų vystymuisi, kaulų struktūrai.
Dantims ir burnos ertmei

Vetexpert PLAQUEOFF MILTELIAI

171497
12,50 €
Produktas rekomenduojamas šunims ir katėms turintiems blogą burnos kvapą, esant dantų apnašoms ar dantų akmenims, ar kaip prevencinė priemonė nuo jų susidarymo.
Dantims ir burnos ertmei

BACHUS Teeth&Gums, N60

BACHTE
15,20 €
Pagalba šunims ir katėms: stabdo dantų akmenų formavimąsi ir padeda sustiprinti dantis ir dantenas
Dantims ir burnos ertmei

CLUNIA ZnWipes, N100 Dantų valymo servetėles

CL100
28,00 €
Dantų valymo servetėlės su cinku ir taurinu gali padėti atkurti burnos ir dantenų mikro-aplinką Palaikyti optimalią burnos higieną, panaikinti halitozę Mechaniškai pašalinti dantų apnašas šunims, katėms, egzotiniams augintiniams, arkliams Šios servetėlės neturi skonio, todėl lengviau priima šią procedūrą augintiniai.
Dantims ir burnos ertmei

ACTEA® ORAL 15 ml

CD011443
15,60 €
Stomatologinis apsauginis gelis. Padeda sumažinti dantų apnašų kaupimąsį ir kontroliuoja halitozę.
Dantims ir burnos ertmei

Candioli Dental Pet pasta 50ml

CD001031
8,00 €
Speciali dantų pasta šunims ir katėms. Tinka kasdieniniam naudojimui. Burnos ertmės apsaugai ir higienai. Ramina sudirgusias dantenas.
Dantims ir burnos ertmei

Candioli DentalMax® 50 ml

CD001048
6,80 €
Stomatologinis gelis - dantų pasta šunims ir katėms su chlorheksidinu. Mažina dantų apnašų susidarymą Saugo dantenas Šalina blogą burnos kvapą Stiprina dantų emalį
Dantų valymo gelis su cinku ir taurinu gali padėti atkurti burnos ir dantenų mikro-aplinką, palaikant optimalią burnos higieną, šunims, katėms, egzotiniams augintiniams, arkliams Cinko gliukonato ir taurino kompleksas leidžia prasiskverbti į gilesnius sluoksnius burnos gleivinėje Taip pat gali padėti stimuliuojant greitesnį gingivitų gijimą, jungiamojo...
Šunims, katėms, egzotiniams augintiniams ir arkliams Dantų valymo gelis su cinku ir vitaminu C gali padėti sumažinti dantų akmenis, apnašas ir palaikyti gaivų burnos kvapą Stimuliuoja opų, abcesų, periodentito, gingivitų, stomatitų gijimą.
Sea Kelp – organinis rudadumblių papildas – katėms ir šunims – pigmentacijai gerinti Sea Kelp yra sertifikuotas natūralus kelpas (rudadumblis), turintis daug maistinių elementų, įskaitant makroelementus ir mikroelementus, palaikančius šunų ir kačių imuninę sistemą Rudadumbliai turi unikalių antioksidacinių savybių ir gali padėti palaikyti skydliaukės...
11,30 €
Hexagel - valomasis clorheksidino gelispadedantis palaikyti normalią bakterinę florą. Naudojamas po dantų akmenų valymo, esant gleivinės, dantenų pažeidimams, periodonto kišenių išvalymui. VALOMASIS CHLORHEKSIDINO GELIS  ŠUNIMS IR KATĖMS
Rodoma 1-23 iš 23 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau