Ausims

22,80 €
Efektyvi prevencinė priemonė bakterinių biologinių plėvelių formavimuisi. Jei bioplėvelė jau susidariusi, Tris-NAC veikia ją ardydamas ir naikindamas.
Ausų priežiūros priemonė katėms, šunims ir arkliams Šis ausų valymo skystis gali padėti prevenciškai apsaugoti nuo pasikartojančio lėtinio ar komplikuoto otito. Dėl esančių ingridientų sudėtyje, Abelia Glycozoo paruošia ausies kanalą efektyviam vietiniam gydymui. Taip pat dėl antibakterinių ir antigrybinių savybių leidžia pasiekti greitesnį rezultatą,...
16,10 €
Ausų valymo skystis tinkantis šunims, katėms ir kitiems gyvūnams, kaip prevencinė priemonė, Gali padėti gydant ūminius ar lėtinius ausies uždegimus, Skystis efektingai ištirpina susikaupusią sierą. Skystis valo, ramina ir saugo. Natūralūs ir švelnūs  ingredientai, be jokių sintetinių kvapų ar alkoholio. Produktą saugu naudoti į ausies landą, netoksiškas....
Ausų valiklis, skirtas šunų ir kačių ausies kanalo valymui. pH5 produkto terpė stabdo patogeninių organizmų augimą, todėl produktas gali būti naudojamas esant išorinės ausies uždegimui, nepriklausomai nuo jo sukėlėjo (grybeliai ar bakterijos). 
Ausų emulsija šunims ir katėms, naudojama esant išorinės ausies uždegimui nepriklausomai nuo jo sukėlėjo (bakterijos ar grybelio). Skirtas fiziologinei ausies kanalo funkcijai atstatyti ir jai palaikyti, išvengiant atsparių mikroorganizmų formavimosi.
Ausų skalavimo skystis. Stipraus poveikio, sierą tirpdantis skystis. Tinka nulėpausiams šunims, kurių ausyse linkusi kauptis siera.
OTISEPTOL yra veterinarinė odos kosmetikos priemonė, kurios sudėtyje yra ingredientų, padedančių pašalinti ausų vašką iš išorinio ausies kanalo, ausies dangtelio. Suminkština šiurkštų epidermį ir taip palengvina jo pašalinimą ir greitesnį atsinaujinimą. Atsargumo priemonės: vengti patekimo į akis.
Rodoma 1-24 iš 36 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau