Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN PLUS DARLING

GELACAN Darling atnaujina sąnarių sistemos audinius, stiprina kaulus, raiščius ir sausgysles. Tinkamas reguliariai vartoti kaip sveikatą palaikantis maisto papildas.
Yra
18,77 EUR

GELACAN FAST

Specialus ir greitai veikiantis preparatas su Boswellin®, vitaminais E ir C bei selenu. GELACAN Fast turi kompleksą aktyvių sudedamųjų dalių, kurios teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, sausgyslių ir raiščių audiniuose suaktyvindamos kraujo apytaką
Yra
27,73 EUR

GELACAN PLUS BABY

Mineralizuotas-kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas (artronutraceutikas) su kolageniniais ppeptidais. Gelacan® Plus Baby aprūpina šuns organizmą tiek kolageniniais peptidais (CHP), tiek kaulus formuojančiomis medžiagomis.
Yra
40,05 EUR

GELACAN CHAMPION

Specialus šunų ėdalo papildas su kolageniniais peptidais (CHP), vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Dermatologinis šunų pašaro papildas!
Yra
20,45 EUR

GELACAN CHONDROCAN

Nauja pagerinta sudėtis su hialurono rūgštimi ir manganu!!! Kompleksinis sąnarių kremzles maitinantis ir jas atnaujinantis  preparatas.
Yra
27,31 EUR

GELACAN PLUS DARLING BIOSOL

Gelacan® Plus Darling Biosol atnaujina sąnarių sistemos audinius, stiprina kaulus, raiščius ir sausgysles. Kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas (artronutraceutikas) su kolageniniais peptidais.
Yra
45,79 EUR

GELACAN CHONDROCAN BIOSOL FORTE

Nauja pagerinta sudėtis su hialurono rūgštimi ir manganu!!! Sąnarių apsaugai, maitinimui ir regeneracijai. Kompleksinis, skystas peroralinis sąnarių kremzles maitinantis preparatas.
Yra
83,45 EUR

GELACAN PLUS PROFI

GELACAN Plus Profi skirtas šunims, patiriantiems didelius fizinius krūvius. Veiksmingas derinys, esant dideliam fiziniam krūviui ir stresams : mineralai kaulams + kolageniniai peptidai
Yra
39,49 EUR

GELACAN SENIOR

 Ėdalo papildas su kolagenu ir augalų ekstraktais judamojo aparato maitinimui ir regeneracijai. Šunims virš 8 metų amžiaus.
Yra
20,36 EUR

CANINA PETVITAL ARTHRO tabletės, N60

Vaistiniai augalai, mineralai ir vitaminai esantys PETVITAL Arthro tablečių sudėtyje pagerina medžiagų apykaitą kauliniame audinyje, po kaulų lūžių, chirurginių operacijų, augimo sutrikimų padeda atstatyti guvūno judrumą.
Yra
14,80 EUR

CANINA HERZ-VITAL

Pašarų papildas šunims, gerinantis širdies veiklą, esant chroniškam širdies nepakankamumui. Vyresnio amžiaus šunys dažnai kenčia nuo širdies nepakankamumo. Heart Vital stabilizuoja ir efektyviai pagerina širdies darbą.
Yra
22,12 EUR

CANINA DOG IMMUN PROTECT

Pašarų papildas šunims. Rekomenduojamas šerti, jei šuniukai patiria stresą, atjunkymo metu, pasikeitus šeimininkui, taip pat jei šuniukas turi virškinimo ar žarnyno problemų, ar viduriuoja.
Yra
28,84 EUR

CANINA WELPENKALK tabletės

Mineralinis pašarų papildas šuniukams ir jauniems šuniukams. Nuo šešių savaičių amžiaus iki penkiolikos mėnesių amžiaus. Specialiai subalansuota augančiam organizmui.
Yra
0,00 EUR

CANINA CANHYDROX GAG tabletės

Pašarų papildas šunims. Sveikiems kaulams, sąnariams, sausgyslėms, raiščiams ir jungiamajam audiniui.
Yra
16,50 EUR

CANINA CANILLETEN tabletės

Papildas suaugusiems šunims, aprūpinantis vitaminais, mikroelementais, kalciu ir fosforu. Mineralų papildas šunims.
Yra
0,00 EUR

CANINA BIOTIN FORTE tabletės

Maisto papildas šunims, skirtas tam, kad: • Spindėtų kailis • Oda būtų sveika • Optimaliai pigmentacijai palaikyti.
Yra
0,00 EUR

CANINA CANIVITA sirupas

Pašarų papildas šunims ir katėms, tonizuojantys multivitaminai su 12 svarbiausių vitaminų.
Yra
10,64 EUR
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau