Kitos prekės šunims

20,20 €
Dermoscent yra pirmasis daugiafunkcinis produktas šunų ir kačių odos priežiūrai. Dermoscent tinka visų tipų kailiui ir odai.  Dermoscent pasižymi šiomis savybėmis: atstato gyvūno odos hidrolipinę plėvelę ir palaiko optimalų odos drėgnumą palankiai veikia natūralios odos ekosistemos balansą ir sustiprina odos apsaugines funkcijas, ypač epidermio barjerinę...
Lytinei sistemai

CANINA DOG-STOP Spray, 100ml

MPDOGI
17,10 €
Apsaugo kalę nuo patinų priekabiavimo rujos metu. Efektyviai neutralizuoja kalės kvapą rujos metu. Naudokite DOG-STOP aerozolį, pasireiškus pirmiesiems rujos požymiams, keletą kartų per dieną.
22,40 €
Koncentruota kvapų naikinimo priemonė, skirta naudoti gyvūnų priežiūros vietose: veterinarijos gydyklose, gyvūnų prieglaudose, kirpyklose, ūkiuose, namuose.  Pašalina net įsisenėjusius, giliai įsigėrusius kvapus iš narvų, grindų, sienų, stalų. Skirtas naudoti dideliems plotams apdoroti.
Higienos priemonės

Vetexpert ANIMAL ODOR ELIMINATOR, 250ml

171485
10,20 €
Šalina šlapimo, išmatų, vėmalų, nekrozavusių audinių, perianalinių liaukų ir kitus kvapus. Tinka visiems paviršiams. Tinka naudoti veterinarijos klinikose, gyvūnų prieglaudose, grožio salonuose, veislynuose, namuose.
Higienos priemonės

Vetexpert DOG ODOR ELIMINATOR, 500ml

171490
12,20 €
Specialios formulės priemonė skirta šunų perianalinių liaukų, šlapimo, išmatų, vėmalų ar bendram kūno kvapui naikinti.  Tinka naudoti veterinarijos gydyklose, gyvūnų prieglaudose, grožio salonuose, veislynuose, namuose.
20,50 €
Profesionalus, stipraus poveikio ir plataus spektro kvapų naikiklis, skirtas naudoti veterinarijos klinikose ir namuose. Greitai  ir negrįžtamai naikina su gyvūnais susijusiu kvapus.
54,25 €
Įtaisas prie dviračio šuniui pririšti. Leidžia saugiai važiuoti dviračiu, laikyti vairą abiem rankom. Dėl konstrukcijos su spyruokle, nepavojingi šuns staigūs patempimai.
3,75 €
Biologiškai suyrantys ekskrementų surinkimo maišeliai Maišeliai su specialiais galais, kad būtų patogu užrišti Tinka didelių veislių šunims Ritinėlyje 16 vnt. maišelių Maišelio dydis 24cm x 30cm
Kitos prekės šunims

Tick Twister erkių traukiklis

MN123
4,50 €
Patogus, kompaktiškas ir lengvai nešiojamas Funkcinis dizainas Galimos 5 spalvos: rožinė, violetinė, žalia, mėlyna ir oranžinė Instrukcijos „ClipBox“ gale Pagaminta Prancūzijoje
8,80 €
Ši skanėstų ir maišelių dėžutė skirta automatiniams „Flexi“ pavadėlių modeliams: „Vario“, „Classic“, „Design“. Toks priedas nepamainomas pasivaikščiojimų metu. Patobulinkite savo „Flexi“ pavadėlį!
Aminela Clean šunims yra nekenksmingas produktas, naudojamas pašalinti šunų nemalonius kvapus ir nešvarumus Efektyviai gali pašalinti šlapimo, išmatų, vėmalų ar kitus nemalonius kavpus Sudėtyje yra bakterijų ir fermentų, kurie švelniai ir efektyviai skaido organines priemaišas Produktą galima tepti ant tekstilės, apmušalų, kilimų, grindų, lovų ir...
Rodoma 1-24 iš 64 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau