Šunims

Yra
Virškinimo sistemai

HEPATOSIL PLUS, N60

PHARMADIET group
80,92 EUR
pašaro papildas visiems smulkiems gyvūnams, esant kepenų ligoms.
Yra
Sausas maistas šunims

Sams Field 4300 Power Chicken & Potato

SAM'S FIELD
29,00 EUR
Pilnavertis Super premium šunų maistas labai aktyviems suaugusiems šunims, su šviežia vištiena ir bulvėmis. Kinkomiems, medžiokliniams, darbiniams ir sarginiams šunims, skalikams, molosams. 70% šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės.
Yra
Odai ir kailiui

BIOPIROX - odos purškalas, tirpalas

BIOVETA
7,56 EUR
Šunims, katėms ir smulkiems kailiniams gyvūnams gydyti, sergant grybinėmis odos ligomis, sukeltomis dermatofitinių mikroskopinių grybų.
Yra
11,85 EUR
Šunims ir katėms letenėlių apsaugai nuo sniego, ledo, stipraus šalčio, purvo ir nelygaus paviršiaus. Jis turi raminamąjį, analgezinį, antiseptinį ir apsauginį poveikį.
Yra
18,65 EUR
Padeda sumažinti arba kontroliuoti baimę ir stresą šuniukams ir suaugusiems šunims, ramina, padeda įsikurti naujoje aplinkoje, sustiprina nervų sistemą.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Sport šunims tbl. 100g

CANVIT
6,55 EUR
„CANVIT SPORT“ PATENKINA DIDESNĮ VITAMINŲ IR MIKROELEMENTŲ POREIKĮ SPORTUOJANT AR AKTYVIU LAIKOTARPIU. JO SUDĖTYJE YRA  KAZEINO IR OMEGA RIEBIŲJŲ RŪGŠČIŲ, PALAIKANČIŲ TINKAMĄ RAUMENŲ, SĄNARIŲ IR SAUSGYSLIŲ FUNKCIJĄ BEI GREITĄ ATSISTATYMĄ. Tinka: sportuojantiems šunims, gelbėtojų šunims, darbiniams šunims.
Pakuotės pasikeitimas Pakuotės pasikeitimas 2
Yra
Sausas maistas šunims

HILLS SP Canine Adult Large Breed su vištiena

HIIL'S
59,20 EUR
Sausas maistas didelių veislių šunims, sveriantiems daugiau nei 25 kg,su vištiena. Sukurtas optimaliam sąnarių ir raumenų stiprinimui, didelių veislių šunims.
Yra
21,60 EUR
Dog Natural Sterilised Dog® - maisto papildas šunims po sterilizacijos / kastracijos arba vyresniems gyvūnams, kai nelaikomas šlapimas
 2
Yra
Sausas maistas šunims

HILLS SP Canine Adult Medium Lamb & Rice

HIIL'S
20,30 EUR
Vidutinio aktyvumo, suaugusių šunų (nuo 1 iki 6 metų) kasdienis sausas maistas su ėriena ir ryžiais. Sukurtas palaikyti raumenų masę ir sveikus gyvybiškai sveikus organus, skirtas šunims, kurie teikia pirmenybę mažesnėms granulėms.
Yra
21,60 EUR
Dog Natural Cardio Dog®  - maisto papildas šunims, sergantiems įvairios etiologijos širdies ligomis  
 2
Yra
Sausas maistas šunims

HILLS SP Puppy Medium Lamb & Rice

HIIL'S
21,32 EUR
Vidutinių veislių augančių šuniukų (iki 12 mėn.), šuningų ir laktuojančių kalių kasdieninis maistas su Ėriena ir Ryžiais. Sukurtas stiprinti imuninę sistemą ir virškinimo traktą, su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir optimaliu omega-3 ir 6 kiekiu.
 2
Yra
63,37 EUR
Hill's™ Science Plan™ Puppy Healthy Development™ Large Breed su Vištiena sukurtas sveikam skeleto vystymuisi didelių veislių šuniukams. Su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir optimaliu mineralų kiekiu.
Yra
13,79 EUR
Flexi pavadėlis šunims Design S - automatinis, 5 m virvinis pavadėlis, skirtas šunims iki 12 kg svorio.
Yra
9,99 EUR
Skirtas šunims, katėms bei laukiniams šuniniams ir kitiems gyvūnams, užsikrėtusiems kirminais (nematodais bei cestodais), nukirminimui (dehelmintizuoti) ir profilaktiškai.
Yra
Veterinairiniai produktai

Dog Natural Anti-Inflammatory Dog N72

21,60 EUR
Dog Natural Anti-Inflammatory Dog® - maisto papildas šunims, skirtas sergantiems neoplastinėmis, autoimuninėmis ligomis, edemomis, uždegimais.
Yra
Gydomosios dietos šunims

SPECIFIC COD - HY - alergija plius

SPECIFIC
CQD-HY
27,47 EUR
Dietinis ėdalas, kuris gerina odos būklę, sergant dermatoze ir stipriai šeriantis.
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau