Šunims

Yra
Virškinimo sistemai

HEPATOSIL PLUS, N60

PHARMADIET group
WPH0442183
87,19 EUR
pašaro papildas visiems smulkiems gyvūnams, esant kepenų ligoms.
Yra
6,50 EUR
Skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams bei voragyviams naikinti gyvenamosiose, visuomeninėse ir ūkinės paskirties patalpose, taip pat gyvūnų laikymo vietose.
Yra
Sausas maistas šunims

Sams Field 4300 Power Chicken & Potato

SAM'S FIELD
M-SFPOW13
33,50 EUR
Pilnavertis Super premium šunų maistas labai aktyviems suaugusiems šunims, su šviežia vištiena ir bulvėmis. Kinkomiems, medžiokliniams, darbiniams ir sarginiams šunims, skalikams, molosams. 70% šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės.
Yra
Odai ir kailiui

BIOPIROX - odos purškalas, tirpalas

BIOVETA
7,56 EUR
Šunims, katėms ir smulkiems kailiniams gyvūnams gydyti, sergant grybinėmis odos ligomis, sukeltomis dermatofitinių mikroskopinių grybų.
Yra
11,85 EUR
Šunims ir katėms letenėlių apsaugai nuo sniego, ledo, stipraus šalčio, purvo ir nelygaus paviršiaus. Jis turi raminamąjį, analgezinį, antiseptinį ir apsauginį poveikį.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Multi šunims tbl.

CANVIT
MPCNMD
6,30 EUR
13  gerai bendrai savijautai būtinų vitaminų, Lecitinas smegenų būklei pagerinti Tinka: Suaugusiems šunims, žindančioms, vaikingoms kalėms „CANVIT MULTI“ TEIKIA KASDIENINĘ NAUDĄ JŪSŲ ŠUNS SVEIKATAI. JO SUDĖTYJE YRA SUBALANSUOTAS 13 BŪTINŲ VITAMINŲ DERINYS, PALAIKANTIS GERĄ BENDRĄ SAVIJAUTĄ, IMUNINĘ SISTEMĄ, ATMINTĮ IR ŠIRDIES BEI KRAUJAGYSLIŲ SISTEMĄ.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Senior šunims tbl. 100g

CANVIT
MPCNEN
6,90 EUR
Vitaminas C + kolagenas sveikiems sąnariams, organiniai mikroelementai ir omega-3,6 širdies funkcijai palaikyti Tinka: vyresniems šunims, daugiau kaip 7 metų amžiaus. „CANVIT SENIOR“ SUDĖTYJE YRA VITAMINŲ, ORGANINIŲ MIKROELEMENTŲ, BŪTINŲJŲ AMINORŪGŠČIŲ IR OMEGA-3,6 RIEBIŲJŲ RŪGŠČIŲ KOMPLEKSAS. ŠIS PAPILDAS VEIKSMINGAI SUMAŽINA SENĖJIMO SIMPTOMUS,...
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Sport šunims tbl. 100g

CANVIT
MPCNSPI
7,20 EUR
„CANVIT SPORT“ PATENKINA DIDESNĮ VITAMINŲ IR MIKROELEMENTŲ POREIKĮ SPORTUOJANT AR AKTYVIU LAIKOTARPIU. JO SUDĖTYJE YRA  KAZEINO IR OMEGA RIEBIŲJŲ RŪGŠČIŲ, PALAIKANČIŲ TINKAMĄ RAUMENŲ, SĄNARIŲ IR SAUSGYSLIŲ FUNKCIJĄ BEI GREITĄ ATSISTATYMĄ. Tinka: sportuojantiems šunims, gelbėtojų šunims, darbiniams šunims.
Yra
21,90 EUR
Padeda sumažinti arba kontroliuoti baimę ir stresą šuniukams ir suaugusiems šunims, ramina, padeda įsikurti naujoje aplinkoje, sustiprina nervų sistemą.
Yra
Skanėstai šunims

ADVANCE "Hypoallergenic Snack" funkcinis...

ADVANCE
AD500372
15,00 EUR
„Advance Hypoallergenic" skanėstai šunims yra minkšti, skanūs su išskirtine formule, kurioje nėra ingredientų galinčių sukelti nepageidaujamą reakciją į maistą. Dėl sudėtyje esančių hidrolizuotų baltymų ir grynų angliavandenių, kuriuose nėra baltymų likučių, tai leidžia sumažinti alerginių reakcijų maistui riziką, o kartu padeda virškinimo traktui....
Yra
21,60 EUR
Dog Natural Cardio Dog®  - maisto papildas šunims, sergantiems įvairios etiologijos širdies ligomis  
Pakuotės pasikeitimas Pakuotės pasikeitimas 2
Yra
Sausas maistas šunims

HILLS SP Canine Adult Large Breed su vištiena

HIIL'S
604387
67,70 EUR
Sausas maistas didelių veislių šunims, sveriantiems daugiau nei 25 kg,su vištiena. Sukurtas optimaliam sąnarių ir raumenų stiprinimui, didelių veislių šunims.
Yra
Sausas maistas šunims

HILLS SP Canine Adult Medium Lamb & Rice

HIIL'S
604333
8,50 EUR
Vidutinio aktyvumo, suaugusių šunų (nuo 1 iki 6 metų) kasdienis sausas maistas su ėriena ir ryžiais. Sukurtas palaikyti raumenų masę ir sveikus gyvybiškai sveikus organus, skirtas šunims, kurie teikia pirmenybę mažesnėms granulėms.
 2
Yra
Sausas maistas šunims

HILLS SP Puppy Medium Lamb & Rice

HIIL'S
604270
24,30 EUR
Vidutinių veislių augančių šuniukų (iki 12 mėn.), šuningų ir laktuojančių kalių kasdieninis maistas su Ėriena ir Ryžiais. Sukurtas stiprinti imuninę sistemą ir virškinimo traktą, su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir optimaliu omega-3 ir 6 kiekiu.
 2
Yra
Sausas maistas šunims

HILLS SP Puppy Large Breed su vištiena

HIIL'S
604302
73,60 EUR
Hill's™ Science Plan™ Puppy Healthy Development™ Large Breed su Vištiena sukurtas sveikam skeleto vystymuisi didelių veislių šuniukams. Su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir optimaliu mineralų kiekiu.
Yra
13,79 EUR
Flexi pavadėlis šunims Design S - automatinis, 5 m virvinis pavadėlis, skirtas šunims iki 12 kg svorio.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Biocal Plus šunims tbl.

CANVIT
MPCNBP2
9,70 EUR
Kolagenas sveikiems sąnariams ir sausgyslėms Tinka: mineralų stokojantiems šunims (augantiems šunims, seniems šunims, šunims, kuriems kalasi dantys), naujam kaulo audiniui susidaryti
Yra
Veterinairiniai produktai

Dog Natural Anti-Inflammatory Dog N72

21,60 EUR
Dog Natural Anti-Inflammatory Dog® - maisto papildas šunims, skirtas sergantiems neoplastinėmis, autoimuninėmis ligomis, edemomis, uždegimais.
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau