Naujos prekės

Nature's Variety SELECTED MINI ADULT sausas pašaras...
  • Nauja
Sausas pašaras šunims

Nature's Variety SELECTED MINI ADULT sausas pašaras šunims su vištiena

NATURE'S VARIETY
NATUR20
18,60 €
Begrūdis pilnai subalansuotas mažų veislių šunų maistas. Iškaulinta laisvai laikomų vištų mėsa yra pagrindinis ingredientas. Praturtintas vaisiais, daržovėmis, supermaistu ir natūraliais alternatyvių angliavandenių šaltiniais.
Nature's Variety ORIGINAL MINI ADULT sausas pašaras...
  • Nauja
Sausas pašaras šunims

Nature's Variety ORIGINAL MINI ADULT sausas pašaras šunims su tunu

NATURE'S VARIETY
NATUR16
17,10 €
Pilnai subalansuotas mažų veislių šunų maistas. Iškaulintas tunas yra pagrindinis ingredientas, kartu su kruopščiai atrinktais vaisiais ir daržovėmis bei natūraliais alternatyvių angliavandenių šaltiniais.
Nature's Variety Original MINI ADULT su lašiša
  • Nauja
Sausas pašaras šunims

Nature's Variety Original MINI ADULT su lašiša

NATURE'S VARIETY
NATUR15
16,90 €
Begrūdis, pilnai subalansuotas mažų veislių šunų maistas.Iškaulinta lašiša yra pagrindinis ingredientas, kartu su kruopščiai atrinktais vaisiais ir daržovėmis bei natūraliais alternatyvių angliavandenių šaltiniais.
ADVANCE WET GASTROENTERITIC DOG konservuotas dietinis...
  • Nauja
Veterinarinė dieta GASTROENTERIC skirta suaugusiems šunims nuo 14 sav. amžiaus. Sukurtas su mažu kiekiu ląstelienos ir padidintu kiekiu natrio ir kalio dėl virškinimo sutrikimų esant egzokrininiam kasos nepakankamumui ir žarnyno absorbcijos sutrikimams mažinti.
ADVANCE WET ATOPIC DOG konservuotas dietinis pašaras...
  • Nauja
Veterinarinė dieta ADVANCE ATOPIC skirta suaugusiems šunims su linolo rūgštimi (LA), eikozapanteono rūgštis (EPR), dokozapentaeno rūgštis (DHR), kurios padeda palaikyti sveiką odą ir blizgų kailį šėrimosi metu. Išskirtiniai baltymų šaltiniai sumažina alerginių reakcijų.
Dr. Seidel Adaptyvusis garintuvas katėms 37ml
  • Nauja
Nervų sitemai

Dr. Seidel Adaptyvusis garintuvas katėms 37ml

DR. SEIDEL
SEID53
19,99 €
Dr. Seidelio elektrinis adaptyvusis garintuvas yra modernus daugiakomponentis preparatas iš elgsenos pagalbos serijos. Jis turi raminamąjį ir raminamąjį poveikį katėms. Jo sudėtyje yra natūralių medžiagų, darančių įtaką gyvūnų elgsenai panašiai kaip kačių feromonai. Apykaklės naudojimas elgesio terapijos metu labai palengvina terapijos procesą. Tai...
Rodoma 1-24 iš 53 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau