Gyvunams24.lt – kad Jūsų augintinis būtų sveikas ir laimingas!

  Gyvunams24.lt yra UAB "JURGAVETA"  internetinė parduotuvė/veterinarijos vaistinė.

 UAB " JURGAVETA " įkurta 2010m.. Visus šiuos metus įmonė augo ir plėtėsi ir šiuo metu įmonė valdo dvi veterinarijos klinikas ir vaistines,  Garliavoje Kauno raj. ir Prienuose. Įmonėje dirba tik patyrę, nuolat savo žinias tobulinantys seminaruose ir tarptautinėse konferencijose, veterinarinės medicinos specialistai.

Norėdami pasiekti savo kientus visoje Lietuvoje ir už jos ribų įkūrėme internetinę parduotuvę/veterinarijos vaistinę WWW.GYVUNAMS24.LT

Čia Jūs rasite, veterinarijos gydytojų  rekomenduojamus, gyvūnų veisėjų ir augintojų naudojamus praktikoje veterinarinius preparatus, veterinarines dietas, sausą ir šlapią maistą gyvūnams, antiparazitines priemones, vitaminus ir kitus papildus.

Mūsų internetinės parduotuvės/veterinarijos vaistinės asortimentas nuolat atnaujinamas atsiradusiais rinkoje, naujais ir veterinarijos gydytojų bei gyvūnų veisėjų patikrintais, produktais. Tad mūsų parduotuvėje tinkamų produktų ras net ir pats išrankiausias klientas.

Užsakymus kurių suma virš 20 eurų mūsų kurjeriai pristatys nemokamai visoje Lietuvoje ( išskyrus Kuršių Neriją) Jūsų nurodytu adresu. Jeigu krepšelis neviršys 20 eurų pristatymas kainuos tik 2,90 euro.

Susisiekite su mumis ir mes Jums tikrai patarsime ir padėsime pasirinkti tinkamiausią produktą Jūsų augintiniams.

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau