Veterinairiniai produktai

15,00 €
PASKIRTIS: apsaugoti dantis esant gingivitui; halitozei; esant dantų apnašoms. Šuniui kandant kramtuką, dėka šios unikalios jų formos yra sukeliamas mechaninis poveikis. Padeda pašalinti maisto likučius. Šios lazdelės pasižymi bakteriostatiniu poveikiu. Stabdo dantų apnašų susidarymą. Kramtukuose yra pirofosfato. Sumažina dantų akmenų formavimąsi.
Vitaminai ir papildai šunims

CANINA CANILLETEN tabletės

MPCALL
42,90 €
Optimalus papildas suaugusiems šunims, aprūpinantis vitaminais, mikroelementais, kalciu ir fosforu. Mineralų papildas šunims. 300 g pakuotėje - 150 tablečių 1000 g pakuotėje - 500 tablečių
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN CHAMPION pašaro papildas šunims

GELA5
21,70 €
Specialus šunų ėdalo papildas su kolageniniais peptidais (CHP), vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Dermatologinis šunų pašaro papildas!
21,90 €
Padeda sumažinti arba kontroliuoti baimę ir stresą šuniukams ir suaugusiems šunims, ramina, padeda įsikurti naujoje aplinkoje, sustiprina nervų sistemą.
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Multi šunims tbl. N500 500g

MPCNMD
8,10 €
13  gerai bendrai savijautai būtinų vitaminų, Lecitinas smegenų būklei pagerinti Tinka: Suaugusiems šunims, žindančioms, vaikingoms kalėms „CANVIT MULTI“ TEIKIA KASDIENINĘ NAUDĄ JŪSŲ ŠUNS SVEIKATAI. JO SUDĖTYJE YRA SUBALANSUOTAS 13 BŪTINŲ VITAMINŲ DERINYS, PALAIKANTIS GERĄ BENDRĄ SAVIJAUTĄ, IMUNINĘ SISTEMĄ, ATMINTĮ IR ŠIRDIES BEI KRAUJAGYSLIŲ SISTEMĄ.
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN DARLING BIOSOL Pašaro papildas šunims 500ml

GELA3
48,70 €
Gelacan® Plus Darling Biosol atnaujina sąnarių sistemos audinius, stiprina kaulus, raiščius ir sausgysles. Kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas (artronutraceutikas) su kolageniniais peptidais.
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN SENIOR Pašaro papildas šunims

GELA1
21,70 €
 Ėdalo papildas su kolagenu ir augalų ekstraktais judamojo aparato maitinimui ir regeneracijai. Šunims virš 8 metų amžiaus.
Vitaminai ir papildai šunims

CANINA CANHYDROX GAG tabletės

MPCNH
27,40 €
Pašarų papildas šunims. Sveikiems kaulams, sąnariams, sausgyslėms, raiščiams ir jungiamajam audiniui. 100 g pakuotėje - 60 tablečių 600 g pakuotėje - 360 tablečių
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN FAST Pašaro papildas šunims

GELA7
28,99 €
Specialus ir greitai veikiantis preparatas su Boswellin®, vitaminais E ir C bei selenu. GELACAN Fast turi kompleksą aktyvių sudedamųjų dalių, kurios teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, sausgyslių ir raiščių audiniuose suaktyvindamos kraujo apytaką
Vitaminai ir papildai šunims

Gelacan Baby (Aquamin) Pašaro papildas šunims

GELA6
60,90 €
Mineralizuotas-kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas su kolageniniais peptidais (CHP) ir kaulus formuojančiais mineralais, skirtas šuniukams, jauniems šunims, nėščioms ir žindančioms kalėms.  
Apsauga nuo kirmėlių

HELM-EX FLAVOUR tabletės N10

HEL852
8,49 €
Šunims, užsikrėtusiems nematodais ir cestodais dehelmintizuoti ir profilaktiškai.
Virškinimo sistemai

DIA-TAB pašaro papildas N6

WIC0442174
10,30 €
Pašaro papildas šunims, esant ūmiems žarnų absorbcijos sutrikimams. Sudėtyje yra subalansuotas natūralių medžiagų, skirtų virškinimo procesų reguliavimui, derinys.
Virškinimo sistemai

ENTEROMICRO COMPLEX tabletės N32

WIC0442177
12,70 €
Priemonė šunims ir katėms, esant ūmiai ir lėtinei įvairios kilmės diarėjai.
Rodoma 1-24 iš 706 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau