Veterinairiniai produktai

GELACAN CHAMPION

Specialus šunų ėdalo papildas su kolageniniais peptidais (CHP), vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Dermatologinis šunų pašaro papildas!
Yra
20,45 EUR

ADAPTIL feromonų purškalas šunims

Padeda sumažinti arba kontroliuoti baimę ir stresą šuniukams ir suaugusiems šunims, ramina, padeda įsikurti naujoje aplinkoje, sustiprina nervų sistemą.
Yra
18,65 EUR

GELACAN CHONDROCAN

Nauja pagerinta sudėtis su hialurono rūgštimi ir manganu!!! Kompleksinis sąnarių kremzles maitinantis ir jas atnaujinantis  preparatas.
Yra
27,31 EUR

CANINA CANILLETEN tabletės

Papildas suaugusiems šunims, aprūpinantis vitaminais, mikroelementais, kalciu ir fosforu. Mineralų papildas šunims.
Yra
13,86 EUR

GELACAN PLUS DARLING BIOSOL

Gelacan® Plus Darling Biosol atnaujina sąnarių sistemos audinius, stiprina kaulus, raiščius ir sausgysles. Kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas (artronutraceutikas) su kolageniniais peptidais.
Yra
45,79 EUR

GELACAN CHONDROCAN BIOSOL FORTE

Nauja pagerinta sudėtis su hialurono rūgštimi ir manganu!!! Sąnarių apsaugai, maitinimui ir regeneracijai. Kompleksinis, skystas peroralinis sąnarių kremzles maitinantis preparatas.
Yra
83,45 EUR

LYPROMAX N72 - tabletės

Maisto papildas, naudojamas šunų sąnarių ligų profilaktikai ir kaip papildoma gydymo priemonė.
Yra
24,16 EUR

BIOPIROX - odos purškalas, tirpalas

Šunims, katėms ir smulkiems kailiniams gyvūnams gydyti, sergant grybinėmis odos ligomis, sukeltomis dermatofitinių mikroskopinių grybų.
Yra
7,56 EUR

GELACAN SENIOR

 Ėdalo papildas su kolagenu ir augalų ekstraktais judamojo aparato maitinimui ir regeneracijai. Šunims virš 8 metų amžiaus.
Yra
20,36 EUR

CANINA CANHYDROX GAG tabletės

Pašarų papildas šunims. Sveikiems kaulams, sąnariams, sausgyslėms, raiščiams ir jungiamajam audiniui.
Yra
20,72 EUR

GELACAN FAST

Specialus ir greitai veikiantis preparatas su Boswellin®, vitaminais E ir C bei selenu. GELACAN Fast turi kompleksą aktyvių sudedamųjų dalių, kurios teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, sausgyslių ir raiščių audiniuose suaktyvindamos kraujo apytaką
Yra
27,73 EUR

GELACAN PLUS BABY

Mineralizuotas-kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas (artronutraceutikas) su kolageniniais ppeptidais. Gelacan® Plus Baby aprūpina šuns organizmą tiek kolageniniais peptidais (CHP), tiek kaulus formuojančiomis medžiagomis.
Yra
40,05 EUR
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau