Veterinairiniai produktai

Yra
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN CHAMPION

GELACAN
19,99 EUR
Specialus šunų ėdalo papildas su kolageniniais peptidais (CHP), vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Dermatologinis šunų pašaro papildas!
Yra
Virškinimo sistemai

HEPATOSIL PLUS, N60

PHARMADIET group
WPH0442183
87,19 EUR
pašaro papildas visiems smulkiems gyvūnams, esant kepenų ligoms.
Yra
21,90 EUR
Padeda sumažinti arba kontroliuoti baimę ir stresą šuniukams ir suaugusiems šunims, ramina, padeda įsikurti naujoje aplinkoje, sustiprina nervų sistemą.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN CHONDROCAN FORTE

GELACAN
25,99 EUR
Nauja pagerinta sudėtis su hialurono rūgštimi ir manganu!!! Kompleksinis sąnarių kremzles maitinantis ir jas atnaujinantis  preparatas.
Yra
Odai ir kailiui

BIOPIROX - odos purškalas, tirpalas

BIOVETA
7,56 EUR
Šunims, katėms ir smulkiems kailiniams gyvūnams gydyti, sergant grybinėmis odos ligomis, sukeltomis dermatofitinių mikroskopinių grybų.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN DARLING BIOSOL, 500ml

GELACAN
43,99 EUR
Gelacan® Plus Darling Biosol atnaujina sąnarių sistemos audinius, stiprina kaulus, raiščius ir sausgysles. Kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas (artronutraceutikas) su kolageniniais peptidais.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Multi šunims tbl.

CANVIT
MPCNMD
6,30 EUR
13  gerai bendrai savijautai būtinų vitaminų, Lecitinas smegenų būklei pagerinti Tinka: Suaugusiems šunims, žindančioms, vaikingoms kalėms „CANVIT MULTI“ TEIKIA KASDIENINĘ NAUDĄ JŪSŲ ŠUNS SVEIKATAI. JO SUDĖTYJE YRA SUBALANSUOTAS 13 BŪTINŲ VITAMINŲ DERINYS, PALAIKANTIS GERĄ BENDRĄ SAVIJAUTĄ, IMUNINĘ SISTEMĄ, ATMINTĮ IR ŠIRDIES BEI KRAUJAGYSLIŲ SISTEMĄ.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN CHONDROCAN BIOSOL FORTE, 500ml

GELACAN
78,99 EUR
Nauja pagerinta sudėtis su hialurono rūgštimi ir manganu!!! Sąnarių apsaugai, maitinimui ir regeneracijai.Kompleksinis, skystas peroralinis sąnarių kremzles maitinantis preparatas.
Yra
Sąnariams, raumenims ir kaulams

LYPROMAX N72 - tabletės

21,25 EUR
Maisto papildas, naudojamas šunų sąnarių ligų profilaktikai ir kaip papildoma gydymo priemonė.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Senior šunims tbl. 100g

CANVIT
MPCNEN
6,90 EUR
Vitaminas C + kolagenas sveikiems sąnariams, organiniai mikroelementai ir omega-3,6 širdies funkcijai palaikyti Tinka: vyresniems šunims, daugiau kaip 7 metų amžiaus. „CANVIT SENIOR“ SUDĖTYJE YRA VITAMINŲ, ORGANINIŲ MIKROELEMENTŲ, BŪTINŲJŲ AMINORŪGŠČIŲ IR OMEGA-3,6 RIEBIŲJŲ RŪGŠČIŲ KOMPLEKSAS. ŠIS PAPILDAS VEIKSMINGAI SUMAŽINA SENĖJIMO SIMPTOMUS,...
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN SENIOR

GELACAN
19,99 EUR
 Ėdalo papildas su kolagenu ir augalų ekstraktais judamojo aparato maitinimui ir regeneracijai. Šunims virš 8 metų amžiaus.
Yra
Virškinimo sistemai

Dia Dog N Cat PRO 30ml

15,00 EUR
1 Klientų atsliepimai
Probiotinis pašaro papildas šunims ir katėms.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Sport šunims tbl. 100g

CANVIT
MPCNSPI
7,20 EUR
„CANVIT SPORT“ PATENKINA DIDESNĮ VITAMINŲ IR MIKROELEMENTŲ POREIKĮ SPORTUOJANT AR AKTYVIU LAIKOTARPIU. JO SUDĖTYJE YRA  KAZEINO IR OMEGA RIEBIŲJŲ RŪGŠČIŲ, PALAIKANČIŲ TINKAMĄ RAUMENŲ, SĄNARIŲ IR SAUSGYSLIŲ FUNKCIJĄ BEI GREITĄ ATSISTATYMĄ. Tinka: sportuojantiems šunims, gelbėtojų šunims, darbiniams šunims.
Yra
Virškinimo sistemai

Vetexpert HEPATIALE FORTE 300 MG, 40 TBL.

VETEXPERT
171476
10,00 EUR
Šunims ir katėms normaliai kepenų funkcijai palaikyti, esant kepenų nepakankamumui ar kitiems kepenų funkcijos sutrikimams.
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

GELACAN FAST

GELACAN
26,99 EUR
Specialus ir greitai veikiantis preparatas su Boswellin®, vitaminais E ir C bei selenu. GELACAN Fast turi kompleksą aktyvių sudedamųjų dalių, kurios teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, sausgyslių ir raiščių audiniuose suaktyvindamos kraujo apytaką
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Gelacan Baby (Aquamin)

GELACAN
54,00 EUR
Mineralizuotas-kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas su kolageniniais peptidais (CHP) ir kaulus formuojančiais mineralais, skirtas šuniukams, jauniems šunims, nėščioms ir žindančioms kalėms.  
Yra
Vitaminai ir papildai šunims

Cardiak Care papildas širdžiai šunims ir katėms

VETNOVA
CC1
24,00 EUR
Specialiai sukurtas papildas palaikyti širdies funkcijas Gali padėti pastiprinti širdies-kraujagyslių sistemos veiklą Speciali formulė, kurioje visi ingredientai veikia sinergetiškai Gali padėti palaikyti širdies raumens veiklą, aprūpinant ląsteles geresniu deguonies įsisavinimu bei optimizuoti energijos gamybą miokardo ląstelėse Antioksidantai gali...
Yra
Virškinimo sistemai

EPATO 1500 - tabletės, N32

WIC0442181
18,20 EUR
Šunims patiriantiems sunkumų su maistu, kurie turi kepenų problemų ir/ arba po gydymo antibiotikais.
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau