Nervų sitemai

Yra
18,65 EUR
Padeda sumažinti arba kontroliuoti baimę ir stresą šuniukams ir suaugusiems šunims, ramina, padeda įsikurti naujoje aplinkoje, sustiprina nervų sistemą.
Yra
Nervų sitemai

Vetexpert KALMVET 300MG, 60 KAPS.

VETEXPERT
14,14 EUR
Šunims ir katėms, norint juos nuraminti, sumažintinti agresiją, baimę ar siekiant išvengti streso
Yra
Nervų sitemai

Alevica® N20

18,00 EUR
Pašaro papildas šunims ir katėms padedantis palaikyti tinkamą nocicepcinę funkciją ir sumažinti skausmą Pakuotė - 20 tablečių.
Yra
34,65 EUR
Šunims padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius, sustiprinti nervų sistemą šunims ir šuniukams, padeda šuniukui lengviau prisitaikyti naujoje aplinkoje aprūpindamas jį nenutrūkstamu motinišku raminamuoju feromonu.
Yra
Nervų sitemai

BACHUS Calm&Brave N60

BACHUS
16,10 EUR
Pagalba šunims ir katėms: natūraliam nervų sistemos stiprinimui ir žalingo streso poveikio mažinimui
Yra
16,10 EUR
·         Papildas šunims ir katėms (kramtukai) ·         Kai augintiniai negali prisitaikyti prie stresinių situacijų, tai gali sukelti hiperaktyvumą, nenormalų ženklinimą šlapimu, braižymasi, drebulį, staugimą, lojimą, destruktyvų ar agresyvų elgesį
Yra
Nervų sitemai

ZYLKENE, N10

VETOQINOL
0,00 EUR
Pašarinis papildas šunims ir katėms nerimui mažinti, esant stresinėms situacijoms
Yra
Pagrindinis

Calmex Dog N12

11,30 EUR
Specialiai parinktos sudėties papildas šunims ir katėms, kuriems pasireiškia elgsenos sutrikimai dėl baimės ir nerimo. Jis palaiko centrinės nervų sistemos mitybą ir gali padėti gyvūnui išlaikyti ramybę bei įprastą elgesį.
Yra
Pašaro papildas iš natūralių augalinių aliejų, praturtintų geriausiomis ramunėlių, imbiero ir valerijono žolelių savybėmis. Gamintojas
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau