Higienos priemonės katėms

Yra
Šampūnai šunims

Vetexpert ANTISEBORRHOEIC SHAMPOO, 250ml

VETEXPERT
171524
6,40 EUR
Šampūnas jautrią odą turintiems gyvūnams, linkusiems į odos dirginimą, alergijas, esant sausai odai ar kitų šampūnų netolerancijai
Yra
Akių valiklis skirtas švelniai nuvalyti traiškanas ir nešvarumus aplink akis. Tinka visiems gyvunams.
Yra
Odai ir kailiui

Skingel - odos tepalas, 50ml

I.C.F.
WIC1501507
13,30 EUR
Gelis su cinko oksidu katėms ir šunims. Skingel sudėtyje esantis cinkas turi priešuždegiminių, antiseptinių ir antimikrobinių savybių.
Yra
Priežiūros priemonės

BIO-GROOM Šampūnas Klean Kitty Waterless, 236ml

BIO GROOM
PŠKK204
11,10 EUR
Tai šampūnas, kurio nereikia nuplauti vandeniu. Sudėtyje esantys kondicionieriai pašalina purvą ir dėmes, kailis ir oda tampa švaresni, gaiviai kvepia. Sudėtyje nėra kenksmingų chemikalų, Ph subalansuotas, švelnus šampūnas.
Yra
Priežiūros priemonės

BIO-GROOM Šampūnas Purrfect White, 236ml

BIO GROOM
PŠW211
12,70 EUR
Šampūnas pagamintas kokosų aliejaus pagrindu, praturtintas baltymais. Super White tai labai švelnus aukštos kokybės šampūnas skirtas šviesaus ir balto kailio katėms. Gerai išplauna kailį, kailis tampa lengvai šukuojamas.
Yra
Šampūnai šunims

BIO-GROOM šampūnas Natural Scents Lemon...

BIO GROOM
PŠ28145
17,40 EUR
Sukurtas naudojant geriausius natūralius kvapus. Be sulfatų, sudėtyje organiniai baobabo baltymai, kurie gaunami iš gyvybės medžio vaisių.
Yra
Odai ir kailiui

Pro-Pad 100 ml

CANDIOLI
6,59 EUR
Odos būklę normalizuojantis kremas šunims, katėms ir kitiems naminiams gyvūnėliams, esant nuospaudoms ar odos suragėjimui.
Yra
Šampūnai šunims

PEPTIVET PUTOS 100 ml.

I.C.F.
WIC1104416
15,80 EUR
Euderminio poveikio, sukurtos specialiai šunų ir kačių odai. Putų veikimas yra apibūdinamas jų komponentų savybėmis. Tai funkcionalus putų tirpalas
Yra
9,80 EUR
1 Klientų atsliepimai
Profesionalus keičiamas tualetas „Kitty Time®“ susideda iš dėžės (tualeto), kurio dugne yra daugiasluoksnis absorbuojantis padėklas, virš kurio yra „premium“ klasės spygliuočių granulės, dėl savo gamtinių savybių absorbuojančios ir dezinfekuojančios tualetą. Viduryje yra sietas, atskiriantis apatinius sugeriančius sluoksnius nuo viršutinio sluoksnio....
Yra
Higienos priemonės

Vetexpert KENNEL ODOR ELIMINATOR, 500ml

VETEXPERT
171487
18,00 EUR
Koncentruota kvapų naikinimo priemonė, skirta naudoti gyvūnų priežiūros vietose: veterinarijos gydyklose, gyvūnų prieglaudose, kirpyklose, ūkiuose, namuose.  Pašalina net įsisenėjusius, giliai įsigėrusius kvapus iš narvų, grindų, sienų, stalų. Skirtas naudoti dideliems plotams apdoroti.
Yra
Higienos priemonės

Vetexpert ANIMAL ODOR ELIMINATOR, 250ml

VETEXPERT
171485
8,20 EUR
Šalina šlapimo, išmatų, vėmalų, nekrozavusių audinių, perianalinių liaukų ir kitus kvapus. Tinka visiems paviršiams. Tinka naudoti veterinarijos klinikose, gyvūnų prieglaudose, grožio salonuose, veislynuose, namuose.
Yra
Higienos priemonės

Vetexpert PROFESSIONAL ANIMAL ODOR ELIMINATOR,...

VETEXPERT
171489
18,00 EUR
Profesionalus, stipraus poveikio ir plataus spektro kvapų naikiklis, skirtas naudoti veterinarijos klinikose ir namuose. Greitai  ir negrįžtamai naikina su gyvūnais susijusiu kvapus.
Yra
Higienos priemonės katėms

BIO-GROOM Super White Dog

BIO GROOM
PŠSW211
12,70 EUR
Šampūnas pagamintas kokosų aliejaus pagrindu, praturtintas baltymais. Super White tai labai švelnus aukštos kokybės šampūnas skirtas šviesaus ir balto kailio šunims.
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau