Ausims

Yra
Ausims

Epi-Otic - ausų valiklis

VIRBAC HPM
WVB1102400
0,00 EUR
Šunų ir kačių išorinei ausiai ir ausies kanalui valyti.
Yra
15,00 EUR
ausų valiklis švelniai ir efektyviai tirpinantis ausų vaško perteklių ir leidžiantis augintinio savininkui palaikyti optimalią ausų higieną namuose.
Yra
Veterinairiniai produktai

Neoxide ausų valiklis 100ml

5,81 EUR
Skystis šunų ir kačių ausims valyti. Keratolitinis ir ausų vašką šalinantis poveikis.
Yra
22,60 EUR
Efektyvi prevencinė priemonė bakterinių biologinių plėvelių formavimuisi. Jei bioplėvelė jau susidariusi, Tris-NAC veikia ją ardydamas ir naikindamas.
Yra
21,00 EUR
Ausų priežiūros priemonė katėms, šunims ir arkliams Šis ausų valymo skystis gali padėti prevenciškai apsaugoti nuo pasikartojančio lėtinio ar komplikuoto otito. Dėl esančių ingridientų sudėtyje, Abelia Glycozoo paruošia ausies kanalą efektyviam vietiniam gydymui. Taip pat dėl antibakterinių ir antigrybinių savybių leidžia pasiekti greitesnį rezultatą,...
Yra
Ausims

AniVox® ausų valymo skystis

REPOLAR
AV100
16,10 EUR
Ausų valymo skystis tinkantis šunims, katėms ir kitiems gyvūnams, kaip prevencinė priemonė, Gali padėti gydant ūminius ar lėtinius ausies uždegimus, Skystis efektingai ištirpina susikaupusią sierą. Skystis valo, ramina ir saugo. Natūralūs ir švelnūs  ingredientai, be jokių sintetinių kvapų ar alkoholio. Produktą saugu naudoti į ausies landą, netoksiškas....
Yra
Ausims

Vetexpert OTIFLUSH, 125ml

VETEXPERT
5,30 EUR
Ausų valiklis, skirtas šunų ir kačių ausies kanalo valymui. pH5 produkto terpė stabdo patogeninių organizmų augimą, todėl produktas gali būti naudojamas esant išorinės ausies uždegimui, nepriklausomai nuo jo sukėlėjo (grybeliai ar bakterijos). 
Yra
Ausims

Vetexpert OTIHELP, 75ml

VETEXPERT
17120
4,80 EUR
Ausų emulsija šunims ir katėms, naudojama esant išorinės ausies uždegimui nepriklausomai nuo jo sukėlėjo (bakterijos ar grybelio). Skirtas fiziologinei ausies kanalo funkcijai atstatyti ir jai palaikyti, išvengiant atsparių mikroorganizmų formavimosi.
Yra
Ausims

Nacotil Solution Otica 125ml

PHARMADIET group
WPH1104418
12,30 EUR
NACOTIL® tirpalas lėtiniam ar pasikartojančiam ausies uždegimui gydyti.
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau