Imuninei sistemai

CALO-PET - energetinė pasta

Mineralinių medžiagų, vitaminų ir energetinis priedas šunims bei katėms, kai reikia energijos (prastai šeriant, persirgus ligomis, po operacijų).
Yra
6,90 EUR

CANINA CANILLETEN tabletės

Papildas suaugusiems šunims, aprūpinantis vitaminais, mikroelementais, kalciu ir fosforu. Mineralų papildas šunims.
Yra
13,86 EUR

VetoMune 105mg kapsulės

Skirtas stiprinti tiek humoralinį, tiek ląstelinį nespecifinį imunitetą šunims ir katėms
Yra
15,10 EUR

VetAminex kapsulės

Vitamininis ir mineralinis ėdalo papildas šunims ir katėms
Yra
13,15 EUR

Alevica® N20

Pašaro papildas šunims ir katėms padedantis palaikyti tinkamą nocicepcinę funkciją ir sumažinti skausmą Pakuotė - 20 tablečių.
Yra
18,00 EUR

ENGYSTOL , injekcinis tirpalas, 5 ml N5

Šunims ir katėms organizmo atsparumui didinti, sergant virusinėmis ligomis esant kraujagyslių pažeidimams ir simpatikomimetiniams simptomams
Yra
18,86 EUR

OXISPEED N60 - pašaro papildas šunims

pašaro papildas, skiriamas senstant ir esant ląstelių oksidacijai. Sustiprinti imuninę sistemą, sveikstant ir po chirurginių operacijų, esant anoreksijai,apetito stokai ar nepakankamam šėrimui, esant kognityvinei disfunkcijai, kataraktos atveju.
Yra
16,30 EUR

GeriatiVet Dog 820mg ( 45 tabletės)

Pašarų papildas vyresnio amžiaus didelių veislių šunims, kuriems dėl savo amžiaus reikia daugiau medžiagų normaliai organizmo funkcijai palaikyti.
Yra
11,88 EUR

INFLAVET kapsulės

WPH0332136
Pašaro papildas, kurį puikiai toleruoja virškinamasis traktas ir kuris apsaugo audinius nuo žalingo lėtinių uždegiminių procesų poveikio šunims ir katėms.
Yra
28,81 EUR

VETINMUNE kapsulės

WPH0332141
Pašaro papildas šunims ir katėms, kuris stimuliuoja imuninę sistemą, ypač mažiems šuniukams, kurių silpnas imunitetas, ir veikia kaip koadjuvantas, sergant onkologinėmis ligomis.
Yra
39,20 EUR

GeriatiVet Dog 350mg ( 45 tabletės)

Pašarų papildas vyresnio amžiaus šunims, kuriems dėl savo amžiaus reikia daugiau medžiagų normaliai organizmo funkcijai palaikyti.
Yra
10,07 EUR

Canvit skanėstas Immunity 200g

Pusiau drėgnas funkcionalus užkandis šunims, kuriems reikalingas geresnis imunitetas (mokytis, sportuoti, augti, gimdyti, žindyti ir pan.).
Yra
7,59 EUR

CANINE PLUS MULTIVITAMIN SENIOR, N60 -...

·         Papildas šunims (kramtomosios tabletės) ·         Multivitaminų ir mineralinių medžiagų papildas su jautienos kepenų skoniu/kvapu, skirtas visų dydžių ir veislių šunims.
Yra
14,50 EUR

Red Cells Canine - papildas skirtas visų...

Vitamininis-mineralinis papildas skirtas visų veislių ir amžių šunims Speciali formulė sukurta medžiokliniams, sportiniams, aktyviems, šou ar senjorams šunims, kada trūksta energijos ir kamuoja nuolatinis nuovargis Taip pat maitinančioms, nėščioms kalėms Šis papildas praturtintas 19 vitaminų ir mikroelementais
Yra
39,00 EUR
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau