Lytinei sistemai

22,90 €
Šlapimo pūslės akmenys gali būti labai skausmingi ir gali atsinaujinti po jų ištirpdymo. Prescription Diet™ Canine c/d™ padeda sumažinti riziką atsinaujinti struvitiniams akmenims. Padeda sumažinti struvitų ar kalcio fosfatų kristalų ir akmenų šlapime recidyvų. Padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, nes sudėtyje yra didelis kiekis antioksidantų....
Vitaminai ir papildai šunims

CANINA DOG STOP DRAGEES FORTE tabletės

MPDOGS
20,40 €
Efektyviai neutralizuoja kalės/katės kvapą rujos metu. Panaikina blogą kvapą iš nasrų ir blogą kūno kvapą.
Veterinairiniai produktai

FOLICVET N15 folinė rūgštis šunims ir katėms

FV15
12,30 €
Papildas katėms ir šunims• Folio rūgštis yra labai svarbi kūnui, daugiausia per nėštumo laikotarpį, kai reikiamumas šio vitamino yra labai padidėjęs 5 mg folio rūgšties vienoje tabletėje / pakuotėje 30 tabl.
Lytinei sistemai

CANINA DOG-STOP Spray, 100ml

MPDOGI
17,10 €
Apsaugo kalę nuo patinų priekabiavimo rujos metu. Efektyviai neutralizuoja kalės kvapą rujos metu. Naudokite DOG-STOP aerozolį, pasireiškus pirmiesiems rujos požymiams, keletą kartų per dieną.
VetaPro Mamma's Vit Pašaro papildas šunims N60
  • Nauja
Veterinairiniai produktai

VetaPro Mamma's Vit Pašaro papildas šunims N60

WVP0332102
15,90 €
Mamma’s Vit pašaro papildas šunims (kalėms). 60 kramtomųjų tablečių.  Pašaro papildas šunims (kalėms), besilaukiančioms ir maitinančioms šuniukus. Jis padeda motinai aprūpinti savo jauniklius geriausios kokybės pienu. Šis vitaminų ir mineralų mišinys taip pat labai tinkamas šunims, kurie planuojami kergti arba yra kergimo procese, papildant jų racioną. 
Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau