Dantims ir burnos ertmei

Yra
Dantims ir burnos ertmei

C.E.T - dantų pasta, 70g

VIRBAC HPM
WVB1102386
6,50 EUR
Pasta šunų ir kačių dantų priežiūrai. Jautienos, vištienos, vanilės, salyklo ir žuvies skonio pasta nedirgina dantenų ir puikiai valo dantis.
Yra
Sąnariams, raumenims ir kaulams

OSCAN kapsulės, N60

PHARMADIET group
WPH1402484
14,33 EUR
Pašaro papildas šunims ir katėms, sudėtyje turintis labai gryno fermentais hidrolizuoto kolageno(Colatech®), kalcio hidroksiapatito, vitamino C, vitamindo D3 ir folio rūgšties, skirtų tinkamam, kremzlių ir dantų vystymuisi, kaulų struktūrai.
Yra
Dantims ir burnos ertmei

Vetexpert PLAQUEOFF MILTELIAI

VETEXPERT
9,16 EUR
Produktas rekomenduojamas šunims ir katėms turintiems blogą burnos kvapą, esant dantų apnašoms ar dantų akmenims, ar kaip prevencinė priemonė nuo jų susidarymo.
Yra
Dantims ir burnos ertmei

BACHUS Teeth&Gums, N60

BACHUS
15,20 EUR
Pagalba šunims ir katėms: stabdo dantų akmenų formavimąsi ir padeda sustiprinti dantis ir dantenas
Yra
Skanėstai šunims

Canvit skanėstas Dental 200g

CANVIT
7,59 EUR
Pusiau drėgnas funkcionalus užkandis suaugusiems ir vyresnio amžiaus šunims, padedantis kasdien rūpintis jų dantimis.
Yra
12,10 EUR
• Dantų pasta su enzimais šunims (vištienos skonio)• Originali formulė valo dantis ir palaiko gaivų burnos kvapą• Gali padėti sumažinti dantų akmenis ir apnašas
Yra
24,80 EUR
Dantų valymo gelis su cinku ir vitaminu C gali padėti sumažinti dantų akmenis, apnašas ir palaikyti gaivų burnos kvapą šunims ir katėms, egzotiniams augintiniams ir arkliams Stimuliuoja opų, abcesų, periodentito, gingivitų, stomatitų gijimą.
Yra
6,20 EUR
Dantų valymo servetėlės su cinku ir taurinu gali padėti atkurti burnos ir dantenų mikro-aplinką Palaikyti optimalią burnos higieną, panaikinti halitozę Mechaniškai pašalinti dantų apnašas šunims, katėms, egzotiniams augintiniams, arkliams Šios servetėlės neturi skonio, todėl lengviau priima šią procedūrą augintiniai.
Yra
17,30 EUR
Dantų valymo gelis su cinku ir taurinu gali padėti atkurti burnos ir dantenų mikro-aplinką, palaikant optimalią burnos higieną, šunims, katėms, egzotiniams augintiniams, arkliams Cinko gliukonato ir taurino kompleksas leidžia prasiskverbti į gilesnius sluoksnius burnos gleivinėje Taip pat gali padėti stimuliuojant greitesnį gingivitų gijimą, jungiamojo...
Yra
19,00 EUR
Dantų valymo gelis šunims ir katėms Dantų valymo gelis gali padėti neutralizuoti blogą burnos kvapą, neleisti kauptis apnašoms bei susidaryti dantų akmenims 236 m
Yra
Gydomosios dietos šunims

HILLS PD Canine t/d

HIIL'S
26,10 EUR
Prescription Diet™Canine t/d™ padeda palaikyti burnos sveikatą.
Yra
Gydomosios dietos šunims

HILLS PD Canine t/d mini

HIIL'S
26,45 EUR
Prescription Diet™Canine t/d™ padeda palaikyti burnos ertmės sveikatingumą.
Yra
„Vets Best Finger Dental Wipes" -  dantų valymo servetėlės, užtikrina veiksmingą naminių gyvūnėlių dantų valymą, padeda palaikyti gerą burnos higieną šunims ir katėms.
Yra
Dantims ir burnos ertmei

ACTEA® ORAL 15 ml

12,89 EUR
Stomatologinis apsauginis gelis. Padeda sumažinti dantų apnašų kaupimąsį ir kontroliuoja halitozę.
Yra
Dantims ir burnos ertmei

Candioli Dental Pet pasta 50ml

CANDIOLI
6,60 EUR
Speciali dantų pasta šunims ir katėms. Tinka kasdieniniam naudojimui. Burnos ertmės apsaugai ir higienai. Ramina sudirgusias dantenas.
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau