Dantims ir burnos ertmei

C.E.T - dantų pasta, 70g

WVB1102386
Pasta šunų ir kačių dantų priežiūrai. Jautienos, vištienos, vanilės, salyklo ir žuvies skonio pasta nedirgina dantenų ir puikiai valo dantis.
Yra
6,50 EUR

OSCAN kapsulės, N60

WPH1402484
Pašaro papildas šunims ir katėms, sudėtyje turintis labai gryno fermentais hidrolizuoto kolageno(Colatech®), kalcio hidroksiapatito, vitamino C, vitamindo D3 ir folio rūgšties, skirtų tinkamam, kremzlių ir dantų vystymuisi, kaulų struktūrai.
Yra
14,33 EUR

Vetexpert PLAQUEOFF MILTELIAI

Produktas rekomenduojamas šunims ir katėms turintiems blogą burnos kvapą, esant dantų apnašoms ar dantų akmenims, ar kaip prevencinė priemonė nuo jų susidarymo.
Yra
9,16 EUR

BACHUS Teeth&Gums, N60

Pagalba šunims ir katėms: stabdo dantų akmenų formavimąsi ir padeda sustiprinti dantis ir dantenas
Yra
15,20 EUR

Canvit skanėstas Dental 200g

Pusiau drėgnas funkcionalus užkandis suaugusiems ir vyresnio amžiaus šunims, padedantis kasdien rūpintis jų dantimis.
Yra
7,59 EUR

PETRODEX dantų pasta su enzimais šunims

• Dantų pasta su enzimais šunims (vištienos skonio)• Originali formulė valo dantis ir palaiko gaivų burnos kvapą• Gali padėti sumažinti dantų akmenis ir apnašas
Yra
12,10 EUR

Clunia ZnA Gelis - dantų valymo gelis - 118ml

Dantų valymo gelis su cinku ir vitaminu C gali padėti sumažinti dantų akmenis, apnašas ir palaikyti gaivų burnos kvapą šunims ir katėms, egzotiniams augintiniams ir arkliams Stimuliuoja opų, abcesų, periodentito, gingivitų, stomatitų gijimą.
Yra
24,80 EUR

CLUNIA ZnWipes, N10- Dantų valymo servetėles

Dantų valymo servetėlės su cinku ir taurinu gali padėti atkurti burnos ir dantenų mikro-aplinką Palaikyti optimalią burnos higieną, panaikinti halitozę Mechaniškai pašalinti dantų apnašas šunims, katėms, egzotiniams augintiniams, arkliams Šios servetėlės neturi skonio, todėl lengviau priima šią procedūrą augintiniai.
Yra
6,20 EUR

CLUNIA Maintenance ZnA gelis - Dantų valymo...

Dantų valymo gelis su cinku ir taurinu gali padėti atkurti burnos ir dantenų mikro-aplinką, palaikant optimalią burnos higieną, šunims, katėms, egzotiniams augintiniams, arkliams Cinko gliukonato ir taurino kompleksas leidžia prasiskverbti į gilesnius sluoksnius burnos gleivinėje Taip pat gali padėti stimuliuojant greitesnį gingivitų gijimą, jungiamojo...
Yra
17,30 EUR

CLUNIA TrisDent - Dantų valymo gelis blogam...

Dantų valymo gelis šunims ir katėms Dantų valymo gelis gali padėti neutralizuoti blogą burnos kvapą, neleisti kauptis apnašoms bei susidaryti dantų akmenims 236 m
Yra
19,00 EUR

Canvit Biocal Plus šunims tbl.

Kolagenas sveikiems sąnariams ir sausgyslėms Tinka: mineralų stokojantiems šunims (augantiems šunims, seniems šunims, šunims, kuriems kalasi dantys), naujam kaulo audiniui susidaryti
Yra
7,57 EUR

HILLS PD Canine t/d

Prescription Diet™Canine t/d™ padeda palaikyti burnos sveikatą.
Yra
26,10 EUR

HILLS PD Canine t/d mini

Prescription Diet™Canine t/d™ padeda palaikyti burnos ertmės sveikatingumą.
Yra
26,45 EUR

Vet's Best Finger Dental Wipes 50vnt.

„Vets Best Finger Dental Wipes" -  dantų valymo servetėlės, užtikrina veiksmingą naminių gyvūnėlių dantų valymą, padeda palaikyti gerą burnos higieną šunims ir katėms.
Yra
4,80 EUR

ACTEA® ORAL 15 ml

Stomatologinis apsauginis gelis. Padeda sumažinti dantų apnašų kaupimąsį ir kontroliuoja halitozę.
Yra
12,89 EUR
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau