Dantims ir burnos ertmei

13,50 €
PASKIRTIS: apsaugoti dantis esant gingivitui; halitozei; esant dantų apnašoms. Šuniui kandant kramtuką, dėka šios unikalios jų formos yra sukeliamas mechaninis poveikis. Padeda pašalinti maisto likučius. Šios lazdelės pasižymi bakteriostatiniu poveikiu. Stabdo dantų apnašų susidarymą. Kramtukuose yra pirofosfato. Sumažina dantų akmenų formavimąsi.
Dantims ir burnos ertmei

C.E.T - dantų pasta, 70g

WVB1102386
7,30 €
Pasta šunų ir kačių dantų priežiūrai. Jautienos, vištienos, vanilės, salyklo ir žuvies skonio pasta nedirgina dantenų ir puikiai valo dantis.
Sąnariams, raumenims ir kaulams

OSCAN kapsulės, N60

WPH1402484
16,00 €
Pašaro papildas šunims ir katėms, sudėtyje turintis labai gryno fermentais hidrolizuoto kolageno(Colatech®), kalcio hidroksiapatito, vitamino C, vitamindo D3 ir folio rūgšties, skirtų tinkamam, kremzlių ir dantų vystymuisi, kaulų struktūrai.
Dantims ir burnos ertmei

Vetexpert PLAQUEOFF MILTELIAI

171497
12,50 €
Produktas rekomenduojamas šunims ir katėms turintiems blogą burnos kvapą, esant dantų apnašoms ar dantų akmenims, ar kaip prevencinė priemonė nuo jų susidarymo.
Dantims ir burnos ertmei

BACHUS Teeth&Gums, N60

BACHTE
15,20 €
Pagalba šunims ir katėms: stabdo dantų akmenų formavimąsi ir padeda sustiprinti dantis ir dantenas
Skanėstai šunims

Canvit skanėstas Dental 200g

MPCSD
8,00 €
Pusiau drėgnas funkcionalus užkandis suaugusiems ir vyresnio amžiaus šunims, padedantis kasdien rūpintis jų dantimis.
Dantims ir burnos ertmei

PETRODEX dantų pasta su enzimais šunims

PD70
12,30 €
• Dantų pasta su enzimais šunims (vištienos skonio)• Originali formulė valo dantis ir palaiko gaivų burnos kvapą• Gali padėti sumažinti dantų akmenis ir apnašas
Dantims ir burnos ertmei

CLUNIA ZnWipes, N100 Dantų valymo servetėles

CL100
28,00 €
Dantų valymo servetėlės su cinku ir taurinu gali padėti atkurti burnos ir dantenų mikro-aplinką Palaikyti optimalią burnos higieną, panaikinti halitozę Mechaniškai pašalinti dantų apnašas šunims, katėms, egzotiniams augintiniams, arkliams Šios servetėlės neturi skonio, todėl lengviau priima šią procedūrą augintiniai.
Vitaminai ir papildai šunims

Canvit Biocal Plus šunims tbl.

MPCNBP2
9,70 €
Kolagenas sveikiems sąnariams ir sausgyslėms Tinka: mineralų stokojantiems šunims (augantiems šunims, seniems šunims, šunims, kuriems kalasi dantys), naujam kaulo audiniui susidaryti
Dantims ir burnos ertmei

ACTEA® ORAL 15 ml

CD011443
15,60 €
Stomatologinis apsauginis gelis. Padeda sumažinti dantų apnašų kaupimąsį ir kontroliuoja halitozę.
Dantims ir burnos ertmei

Candioli Dental Pet pasta 50ml

CD001031
8,00 €
Speciali dantų pasta šunims ir katėms. Tinka kasdieniniam naudojimui. Burnos ertmės apsaugai ir higienai. Ramina sudirgusias dantenas.
Dantims ir burnos ertmei

Candioli DentalMax® 50 ml

CD001048
6,80 €
Stomatologinis gelis - dantų pasta šunims ir katėms su chlorheksidinu. Mažina dantų apnašų susidarymą Saugo dantenas Šalina blogą burnos kvapą Stiprina dantų emalį
Rodoma 1-24 iš 41 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau