Žaizdoms

Žaizdoms

VETRAMIL tepalas žaizdoms

VETR2
7,60 €
Greitina mažų ir didelių žaizdų gijimą, gydo pažeistą odą bei kovoja su infekcija
Žaizdoms

Aloevet gelis žaizdoms 50ml

WPH150497
16,80 €
gelis žaizdoms, kuris skatina odos regeneraciją, padeda gyti žaizdoms, drėkina ir mažina patinimus, stabdo hipertrofinių ir keloidinių randų formavimąsi, mažina uždegimą ir veikia kaip antiseptikas, ramina sudirgusią ir paraudusią odą.
22,80 €
Efektyvi prevencinė priemonė bakterinių biologinių plėvelių formavimuisi. Jei bioplėvelė jau susidariusi, Tris-NAC veikia ją ardydamas ir naikindamas.
Šunų ir kačių odos priežiūrai, esant odos pažeidimas, kuriuos sukelia bakterijos. Sudėtyje esantis Nano sidabras pasižymi stipriomis antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis, skatina žaizdų gijimą ir audinių regeneraciją.Chlorheksidinas pasižymi stipriomis baktericidinėmis ir bakteriostatinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka apdoroti infekuotas...
Produktas skirtas šunų ir kačių pažeistos odos priežiūrai. Gali būti naudojamas  kaip pagrindinė priemonė įbrėžimų ar nubrozdinimų priežiūrai ar kaip papildoma priemonė odos ligų gydimo protokole.
Odai ir kailiui

Dr Seidel Hydro-Spray 100ml

Seidl
7,50 €
Produktas skirtas odos, linkusios į ūminį ir lėtinį uždegimą kartu su niežuliu, be pūlingų komplikacijų, priežiūrai.
19,50 €
Derm-10 gelis skatina greitą žaizdų gijimą, ramina ir regeneruoja odą • Tinka visų tipų negilioms ir paviršinėms žaizdom: • nubrozdinimams, įdrėskimams, įkandimams vabzdžių, plyšimams, įgėlimams, opoms, nudegimams • Šunims, katėms ir arkliams
Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau