Antkakliai

7,00 €
Natūralus gydymas šunims ir katėms. Ecolife yra pagamintas iš natūralių Margosa, Citriodiol ir Geraniol aliejų derinio. Įrodyta, kad šis unikalus derinys efektyviausiai atbaido visus vabzdžius, įskaitant erkes, blusas, uodus, skruzdėles ir muses. Ecolife unikalus natūralus aliejų derinys suteikia kailiui blizgesio ir apsaugo nuo plaukų slinkimo bei odos...
7,00 €
Ecolife yra pagamintas iš natūralių Margosa, Citriodiol ir Geraniol aliejų derinio. Įrodyta, kad šis unikalus derinys efektyviausiai atbaido visus vabzdžius, įskaitant erkes, blusas, uodus, skruzdėles ir muses. Ecolife unikalus natūralus aliejų derinys suteikia kailiui blizgesio ir apsaugo nuo plaukų slinkimo bei odos pažeidimų.
Antiparazitinės priemonės

Vetocanis antkaklis nuo erkių vidutinio dydžio veislių šunims

3428170003480
7,00 €
Antkaklis nuo parazitų skirtas vidutinio dydžio veislių (10-20kg) šunims nuo 2 mėnesių amžiaus. Apsaugo nuo erkių, blusų ir uodų. Reguliuojamo dydžio, atsparus UV spinduliams ir vandeniui, apsaugo iki 3 mėnesių laikotarpio. Kontratakuokite parazitus greitu, saugiu ir natūraliu būdu.
Antiparazitinės priemonės

Vetocanis antkaklis nuo erkių mažų veislių šunims

3428170003466
6,50 €
Antkaklis nuo parazitų skirtas mažų veislių (2-10kg) šunims nuo 2 mėnesių amžiaus. Apsaugo nuo erkių, blusų ir uodų. Reguliuojamo dydžio, atsparus UV spinduliams ir vandeniui, apsaugo iki 3 mėnesių laikotarpio. Kontratakuokite parazitus greitu, saugiu ir natūraliu būdu.
Antiparazitinės priemonės

Vetocanis antkaklis nuo erkių didelių veislių šunims

3428170003473
8,00 €
Antkaklis nuo parazitų skirtas didelių veislių (20-40kg) šunims nuo 2 mėnesių amžiaus. Apsaugo nuo erkių, blusų ir uodų. Reguliuojamo dydžio, atsparus UV spinduliams ir vandeniui, apsaugo iki 3 mėnesių laikotarpio. Kontratakuokite parazitus greitu, saugiu ir natūraliu būdu.
Antiparazitinės priemonės

Vetocanis lašiukai nuo erkių mažų veislių šunims

VITA004
7,00 €
Lašiukai nuo parazitų mažų veislių (2-10kg) šunims nuo 3 mėnesių amžiaus. Apsaugo nuo erkių, blusų ir uodų. Pakuotė suteikia dviejų mėnesių apsaugą. Kontratakuokite parazitus greitu, saugiu ir natūraliu būdu.
Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau