ADVANTIX užlašinamasis tirpalas N4 - Šunims, užsikrėtusiems blusomis, gydyti ir profilaktiškai. Atbaido erkes, uodus bei smėlin

26,90 EUR
Pakuotė - 4 pipetės.
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Paskirtis:

Šunims, užsikrėtusiems blusomis, gydyti ir profilaktiškai. Atbaido erkes, uodus bei smėlines blusas ir efektyviai juos sunaikina.

Veikliosios medžiagos:

1 ml tirpalo yra: imidakloprido 100 mg, permetrino 500 mg, butilhidroksitolueno 1 mg, pagalbinių medžiagų iki 1 ml.

NAUDOJIMAS IR DOZĖS:

Išoriniam naudojimui. Išėmus iš pakuotės, laikant tūbelę vertikaliai, reikia nusukti dangtelį ir kitu jo galu pradurti tūbelę. Vienos rankos pirštais stovinčiam šuniui būtina praskirti plaukus keteros srityje tarp menčių taip, kad matytųsi oda. Priglaudus tūbelę prie odos, išspausti jos turinį ant nepažeistos odos. Preparatas efektyviai veikia kraujasiurbes erkes ir blusas 4 savaites. Praėjus 6 savaitėms ar daugiau po preparato naudojimo, galimas pakartotinas užsikrėtimas blusomis iš aplinkos. Todėl rekomenduotina preparatą naudoti kelis kartus. Rekomenduotina blusas naikinti ir aplinkoje. Preparatas 4 savaites veikia nuo uodų. Išlieka efektyvus sušlapinus šuns kailį. Tačiau dažnai maudant, ypač kai aplinkoje gausu ektoparazitų, gali prireikti pakartotino gydymo, tačiau ne dažniau kaip kartą per savaitę. Šunis rekomenduotina maudyti prieš preparato naudojimą ar praėjus 1 savaitei. Galima naudoti vaikingoms kalėms ir laktacijos metu. Svarbu, kad tirpalas nepatektų gyvūnui į burną ar akis. Negalima glostyti ir imti į rankas gyvūno nenudžiūvus preparatui. Naudojant preparatą draudžiama rūkyti, valgyti ar gerti. Saugotis, kad preparato nepatektų ant odos. Naudojus preparatą, rankas būtina plauti vandeniu su muilu.
Nenaudoti katėms ir šuniukams iki 7 savaičių amžiaus.

Išlauka: nenumatyta.

Gamintojas: Bayer

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau