Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Mr. Bandit

12,90 €
Mėgstamiausios formos skanėstas šunims! Švelni antienos krūtinėlė – jūsų augintinio svajonė. Dėl savo minkštos ir lanksčios formos tai puikus pasirinkimas elastingų skanėstų mėgėjams.
13,60 €
Mėgstamiausios formos skanėstas šunims! Švelni antienos krūtinėlė kartu su aromatinga ėriena – jūsų augintinio svajonė. Dėl savo minkštos ir lanksčios formos tai puikus pasirinkimas elastingų skanėstų mėgėjams.
12,50 €
Mėgstamiausios formos skanėstas šunims! Švelni vištienos krūtinėlė – jūsų augintinio svajonė. Dėl savo minkštos ir lanksčios formos tai puikus pasirinkimas elastingų skanėstų mėgėjams.
9,90 €
Maži kubeliai, apvynioti į švelnia antienos krūtinėle, yra geriausias užkandis patiems mažiausiems niekšeliams. Aromatinga ir lengvai virškinama antienos mėsa – puikus pasirinkimas išrankiems augintiniams!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit SKIPPER vištienos kauliukai 500 g

Mr. Bandit
BAND17
9,90 €
Maži kubeliai, apvynioti į švelnia vištienos krūtinėle, yra geriausias užkandis patiems mažiausiems niekšeliams. Aromatinga ir lengvai virškinama vištienos mėsa – puikus pasirinkimas išrankiems augintiniams!
11,70 €
Mr. Bandit SPORT EXTRA yra treniruočių skanėstai tikriems mėsėdžiams. Dėl mažo dydžio ir viliojančio antienos aromato jie puikiai tinka kaip atlygis treniruočių metu. Didelis mėsos kiekis garantuoja intensyvų skonį, dėl kurio jūsų šuo padarys viską!
11,70 €
Mr. Bandit SPORT EXTRA yra treniruočių skanėstai tikriems mėsėdžiams. Dėl mažo dydžio ir viliojančio ėrienos aromato jie puikiai tinka kaip atlygis treniruočių metu. Didelis mėsos kiekis garantuoja intensyvų skonį, dėl kurio jūsų šuo padarys viską!
11,70 €
Mr. Bandit SPORT EXTRA yra treniruočių skanėstai tikriems mėsėdžiams. Dėl mažo dydžio ir viliojančio triušienos aromato jie puikiai tinka kaip atlygis treniruočių metu. Didelis mėsos kiekis garantuoja intensyvų skonį, dėl kurio jūsų šuo padarys viską!
11,70 €
Bandit SPORT EXTRA yra treniruočių skanėstai tikriems mėsėdžiams. Dėl mažo dydžio ir viliojančio žuvies aromato jie puikiai tinka kaip atlygis treniruočių metu. Didelis mėsos kiekis garantuoja intensyvų skonį, dėl kurio jūsų šuo padarys viską!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit WRAPPER XL lazdelės su vištiena 500 g

Mr. Bandit
BAND19
12,10 €
Skanėstai šunims, kurie mėgsta iššūkius. Aromatinga vištienos mėsa apsuptas kietas skanėstas ilgam užims jūsų padaužą! Tinkamas užkandžio kietumas ir dydis – skanaus malonumo garantas ilgam!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit WRAPPER XXXL lazdelės su vištiena 500 g

Mr. Bandit
BAND13
11,80 €
Skanėstai šunims, kurie mėgsta iššūkius. Aromatinga vištienos mėsa apsuptas kietas skanėstas ilgam užims jūsų padaužą! Tinkamas užkandžio kietumas ir dydis – skanaus malonumo garantas ilgam!
Rodoma 1-20 iš 20 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau