Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Mr. Bandit

17,70 €
Mėgstamiausios formos skanėstas šunims! Švelni antienos krūtinėlė – jūsų augintinio svajonė. Dėl savo minkštos ir lanksčios formos tai puikus pasirinkimas elastingų skanėstų mėgėjams.
17,70 €
Mėgstamiausios formos skanėstas šunims! Švelni antienos krūtinėlė kartu su aromatinga ėriena – jūsų augintinio svajonė. Dėl savo minkštos ir lanksčios formos tai puikus pasirinkimas elastingų skanėstų mėgėjams.
17,70 €
Mėgstamiausios formos skanėstas šunims! Švelni vištienos krūtinėlė – jūsų augintinio svajonė. Dėl savo minkštos ir lanksčios formos tai puikus pasirinkimas elastingų skanėstų mėgėjams.
Skanėstai šunims

Mr. Bandit Hearts Skanėstas šunims su jautiena 500g

Mr. Bandit
BAND361
13,00 €
Puikus užkandis širdelės pavidalu, skirtas reikliems šunų mylėtojams! Dėl unikalaus jautienos ir vištienos derinio jis yra idealus sprendimas išrankiausiems augintiniams. Skanus ir subtilus skanėstas, kuriuo išreikšite meilę savo augintiniui
Skanėstai šunims

Mr. BANDIT Herts Skanėstai šunims su antiena

Mr. Bandit
BAND203
8,50 €
Unikalus širdies formos užkandis. Skanios antienos ir lengvai virškinamos vištienos derinys – puikus sprendimas rafinuoto gomurio šunų mylėtojams. Subtilus skanėstas, kuriuo išreikšite savo meilę ištikimam draugui!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit Hunter triušių ausytės su vištiena 500g

Mr. Bandit
221198
15,40 €
Traškios triušio ausys, įdarytos švelnia ir aromatinga vištos krūtinėlės mėsa – kiekvieno šuns svajonė! Skanėsto dorojimas gali užtrukti ilgai ir nukreipti daugelio niekšelių dėmesį. Mr. Bandit yra mėsos skanėstai jūsų mielam padaužai! Pavojingai skanu, pavogs kiekvieno augintinio širdį!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit JERKY Skanėstas šunims Antienos file, 500 g

Mr. Bandit
221196
17,70 €
Skanėstas su dideliu kiekiu švelnios anties mėsos yra kiekvieno šuns išdykėlio svajonė. Tai minkštas ir lengvai virškinamas užkandis, kuris puikiai tiks kaip atlygis mažam ir dideliam niekšeliui. Mr. Bandit yra mėsos skanėstai jūsų mielam padaužai! Pavojingai skanu, pavogs kiekvieno augintinio širdį!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit Lollipops Skanėstai šunims su triušiena 500g

Mr. Bandit
BAND697
16,00 €
Skanus ledinuko pavidalo užkandis, kurio sudėtyje yra subtilios triušienos ir lengvai virškinamos ančių krūtinėlės. Tai ne tik nuramina emocijas, bet ir suteikia jūsų šuniui malonumą kramtyti, sukuriant nepamirštamą skonio kelionę!
Skanėstai šunims

Mr. BANDIT Skanėstas Šunims Vištos kojos 1kg

Mr. Bandit
221194
11,10 €
Natūralus pašaro papildas  skanėstas visų veislių suaugusiems šunims. Natūralus skanėstas šuniui Be konservantų ir dirbtinių dažiklių Tik natūralūs ingredientai Išskirtinis skonis Tinka visų veislių suaugusiems šunims Patogus porcijavimas Natūralūs skanėstai iš Lenkijos kompanijos Mr Bandit yra puikus užkandis jūsų šuniui. Paruošti iš gyvulinės kilmės...
13,20 €
Maži kubeliai, apvynioti į švelnia antienos krūtinėle, yra geriausias užkandis patiems mažiausiems niekšeliams. Aromatinga ir lengvai virškinama antienos mėsa – puikus pasirinkimas išrankiems augintiniams!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit SKIPPER vištienos kauliukai 500 g

Mr. Bandit
BAND17
13,20 €
Maži kubeliai, apvynioti į švelnia vištienos krūtinėle, yra geriausias užkandis patiems mažiausiems niekšeliams. Aromatinga ir lengvai virškinama vištienos mėsa – puikus pasirinkimas išrankiems augintiniams!
Skanėstai šunims

Mr. Bandit Softstics Skanėstas šunims su jautiena

Mr. Bandit
BAND650
8,50 €
Itin minkštas užkandis, kurį nesunkiai padalinsite į mažesnius gabalėlius! Jautienos ir vištienos derinys yra puikus sprendimas reikliems niekšams. Aromatingas ir subtilus skanėstas, kurį mėgsta visi šunys!
14,60 €
Mr. Bandit SPORT EXTRA yra treniruočių skanėstai tikriems mėsėdžiams. Dėl mažo dydžio ir viliojančio antienos aromato jie puikiai tinka kaip atlygis treniruočių metu. Didelis mėsos kiekis garantuoja intensyvų skonį, dėl kurio jūsų šuo padarys viską!
Rodoma 1-24 iš 68 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau