Prekių sąrašas pagal prekės ženklą NATURE'S VARIETY

Konservai katėms

Nature's Variety KONSERVAI ADULT CAT 70g vištiena

NATURE'S VARIETY
WNVC927788
14,70 €
Konservai suaugusioms katėms su vištiena: Be grūdų Virta garuose Pagaminti iš natūralių ingredientų Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.
Konservai šunims

Nature's Variety KONSERVAI MED/MAX ADULT 300g (jautiena)

NATURE'S VARIETY
WNVD927187
25,00 €
Konservai suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su jautiena: Be grūdų Virta garuose Pagaminti iš natūralių ingredientų Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.
Konservai šunims

Nature's Variety KONSERVAI MED/MAX ADULT 300g (kalakutiena)

NATURE'S VARIETY
WNVD927296
25,00 €
Konservai suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su kalakutiena: Be grūdų Virta garuose Pagaminti iš natūralių ingredientų Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.
Konservai šunims

Nature's Variety KONSERVAI MED/MAX ADULT 300g (vištiena)

NATURE'S VARIETY
WNVD927186
25,00 €
Konservai suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su vištiena: Be grūdų Virta garuose Pagaminti iš natūralių ingredientų Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.
Konservai šunims

Nature's Variety KONSERVAI MINI ADULT 150g (vištiena)

NATURE'S VARIETY
WNVD927295
17,60 €
Konservai suaugusiems mažų veislių šunims su vištiena: Be grūdų Virta garuose Pagaminti iš natūralių ingredientų Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.
Konservai šunims

Nature's Variety KONSERVAI MINI ADULT 150g (jautiena)

NATURE'S VARIETY
WNVD927185
17,60 €
Konservai suaugusiems mažų veislių šunims su jautiena: Be grūdų Virta garuose Pagaminti iš natūralių ingredientų Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.
Konservai šunims

Nature's Variety KONSERVAI MINI ADULT 150g (kalakutiena)

NATURE'S VARIETY
WNVD927295
17,60 €
Konservai suaugusiems mažų veislių šunims su kalakutiena: Be grūdų Virta garuose Pagaminti iš natūralių ingredientų Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.
9,00 €
Minimalus apdorojimo procesas - džiovinant šaltyje, kad išsaugotume visas maistines savybes. Pirmiausia: mėsa supjaustoma kubeliais, kurie vėliau užšaldomi labai žemoje temperatūroje (-20 C). Tada: sušaldyti kubeliai yra apdorojami vakuume, kad iš maisto pašalinti drėgmę. Galutinis produktas išsaugo žalios mėsos maistines savybes, skonį, spalvą ir...
12,00 €
Nature's Variety liofilizuoti vištienos kubeliai Meat Chunks. Gaminami iš aukštos kokybės vištienos. Vieno baltymo. Be dažiklių, konservantų ar skonio stipriklių. Minimalus apdorojimo procesas - džiovinant šaltyje, kad išsaugotume visas maistines savybes. Pirmiausia: mėsa supjaustoma kubeliais, kurie vėliau užšaldomi labai žemoje temperatūroje (-20 C)....
Skanėstai šunims

Nature's Variety Meat Chunks Skanėstas Šunims Su Jautiena 50 g N2

NATURE'S VARIETY
NV5987
12,00 €
Nature's Variety liofilizuoti jautienos kubeliai Meat Chunks. Gaminami iš aukštos kokybės vištienos. Vieno baltymo. Be dažiklių, konservantų ar skonio stipriklių. Minimalus apdorojimo procesas - džiovinant šaltyje, kad išsaugotume visas maistines savybes. Pirmiausia: mėsa supjaustoma kubeliais, kurie vėliau užšaldomi labai žemoje temperatūroje (-20 C)....
Nature's Variety ORIGINAL ADULT CAT (vištiena) Sausas...
  • −15%
Akcija baigsis už
Sausas pašaras katėms

Nature's Variety ORIGINAL ADULT CAT (vištiena) Sausas pašaras katėms

NATURE'S VARIETY
NVC927169
15,81 € 18,60 €
Brand: Nature's Variety Linija: ORIGINAL Augintinis: Katinas Baltymų šaltinis: Vištiena Maisto tipas: Sausas maistas Pilnai subalansuotas suaugusių kačių maistas. Iškaulinta vištiena yra pagrindinis ingredientas. Praturtintas kruopščiai atrinktais vaisiais ir daržovėmis.
Sausas pašaras šunims

Nature's Variety Original MINI ADULT Sausas pašaras šunims su lašiša

NATURE'S VARIETY
NATUR15
19,60 €
Begrūdis, pilnai subalansuotas mažų veislių šunų maistas.Iškaulinta lašiša yra pagrindinis ingredientas, kartu su kruopščiai atrinktais vaisiais ir daržovėmis bei natūraliais alternatyvių angliavandenių šaltiniais.
Nature's Variety ORIGINAL STERILIZED CAT (kalakutiena)...
  • −15%
Akcija baigsis už
Sausas pašaras katėms

Nature's Variety ORIGINAL STERILIZED CAT (kalakutiena) Sausas pašaras katėms

NATURE'S VARIETY
NVC927177
15,81 € 18,60 €
Brand: Nature's Variety Linija: ORIGINAL Augintinis: Katinas Baltymų šaltinis: Kalakutiena Maisto tipas: Sausas maistas Specialūs poreikiai: Sterilizuotoms katėms Ar sudėtyje yra grūdų?: Begrūdis Begrūdis, pilnai subalansuotas suaugusių kačių maistas. Iškaulinta kalakutiena yra pagrindinis ingredientas. Praturtintas kruopščiai atrinktais vaisiais ir...
Nature's Variety ORIGINAL STERILIZED CAT (lašiša) sausas...
  • −15%
Akcija baigsis už
Sausas pašaras katėms

Nature's Variety ORIGINAL STERILIZED CAT (lašiša) sausas pašaras katėms

NATURE'S VARIETY
NVC927178
17,34 € 20,40 €
Brand: Nature's Variety Linija: ORIGINAL Augintinis: Katinas Baltymų šaltinis: Lašiša Maisto tipas: Sausas maistas Specialūs poreikiai: Sterilizuotoms katėms Pilnai subalansuotas sterilizuotų suaugusių kačių maistas. Iškaulinta lašiša yra pagrindinis ingredientas. Praturtintas kruopščiai atrinktais vaisiais ir daržovėmis.
Nature's Variety SELECTED ADULT CAT (norvegiška lašiša)
  • −15%
Akcija baigsis už
Sausas pašaras katėms

Nature's Variety SELECTED ADULT CAT (norvegiška lašiša)

NATURE'S VARIETY
NVC927179
17,77 € 20,90 €
Brand: Nature's Variety Linija: SELECTED Augintinis: Katinas Baltymų šaltinis: Lašiša Maisto tipas: Sausas maistas Ar sudėtyje yra grūdų?: Begrūdis Begrūdis, pilnai subalansuotas suaugusių kačių maistas. Norvegiška lašiša yra pagrindinis ingredientas. Praturtintas vaisiais, daržovėmis, supermaistu ir natūraliais alternatyvių angliavandenių šaltiniais.
Nature's Variety SELECTED KITTEN (vištiena) sausas...
  • −15%
Akcija baigsis už
Sausas pašaras katėms

Nature's Variety SELECTED KITTEN (vištiena) sausas pašaras kačiukams

NATURE'S VARIETY
NVC927155
17,85 € 21,00 €
Brand: Nature's Variety Linija: SELECTED Augintinis: Katinas Baltymų šaltinis: Vištiena Maisto tipas: Sausas maistas Specialūs poreikiai: Kačiukams Ar sudėtyje yra grūdų?: Begrūdis Begrūdis, pilnai subalansuotas kačiukų maistas. Iškaulinta laisvai laikomų vištų mėsa yra pagrindinis ingredientas. Praturtintas vaisiais, daržovėmis, supermaistu ir...
Rodoma 1-24 iš 38 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau