Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ACANA

Sausas pašaras šunims

ACANA Adult Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MACACB
24,00 €
Acana Adult Dog skirtas suaugusiems visų dydžių ir veislių šunims. Sudėtyje gausu laisvai laikomų vištų mėsos, lizduose padėtų kiaušinių, laukinių plekšnių mėsos, saulėje prinokusių vaisių ir daržovių – puikios kokybės ir skonio, šviežių ingredientų iš vietinių regionų, kurie padeda išlaikyti puikią savijautą
Sausas pašaras šunims

ACANA ADULT Large Breed Sausas pašaras šunims

ACANA
MAALB
79,60 €
Suaugusiems didelių veislių šunims nuo 25kg ir didesniems. 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
23,50 €
Acana Adult Small breed skirtas mažų veislių suaugusiems šunims nuo 1 metų amžiaus. 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
Sausas pašaras šunims

ACANA Classic Red Sausas pašaras šunims

ACANA
MACCR
23,10 €
Acana Classic Red sudėtyje yra 50 % žole maitintų ėriukų mėsa, angus veislės jautiena ir jorkšyro kiauliena, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.
Sausas pašaras katėms

Acana First Feast Cat Sausas pašaras katėms 1,8kg

ACANA
MACFF1
24,80 €
Acana tai - biologiškai tinkamas maistas šunims ir katėms su daug šviežios, įvairių rūšių mėsos, viso grobio (whole prey) koncepcija, žemas glikeminis indeksas ir aukščiausios kokybės regioniniai ingredientai.  SMEGENŲ IR AKIŲ VYSTYMUISI Taurinas, EPA ir DHA yra svarbūs kognityviniam ir akių tinklainės vystymuisi RAUMENŲ IR KAULŲ VYSTYMUISI Aukštos...
Sausas pašaras šunims

Acana Free-Run Duck Sausas pašaras šunims su antiena

ACANA
MACFD
112,60 €
Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Free-Run Duck gausu laisvai laikomų ančių mėsos-50%. Skirtas visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims.
Sausas pašaras šunims

ACANA Grass-Fed Lamb Dog Sauss pašaras šunims

ACANA
MACLAM2
28,90 €
Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Grass-Fed Lamb gausu Naujosios Zelandijos ėrienos 50%, kuri pristatoma neapdirbta laikantis WHOLEPREY™ koncepcijos. Visų veislių šunims ir visiems amžiaus tarpsniams.
Sausas pašaras katėms

ACANA Grasslands Cat Sausas pašaras katėms

ACANA
MACGC2
33,90 €
Acana Grasslands Cat skirtas visų veislių bet kokio amžiaus katėms. Sudėtyje yra 75% mėsos (ėriena, antiena, kalakutiena, žuvis ir kiaušiniai), 25% vaisių ir daržovių, nėra grūdų, GMO ir bulvių.
Sausas pašaras šunims

ACANA Grasslands Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MAGD
30,00 €
Albertos derlingose pievose auginama daug įvairių gyvulių, todėl ACANA Grasslands sudėtyje yra vietinės ėrienos, kiaušinių, laukinės žuvies ir ne narvuose užaugintos antienos – viskas pristatoma ŠVIEŽIA kiekvieną dieną. Visų veislių ir amžiaus šunims.
Sausas pašaras šunims

ACANA Light & Fit Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MALFD
79,60 €
Visiems suaugusiems ir vyresniems nei 1 metų viršsvorio turintiems šunims. 65% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 35% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
Sausas pašaras šunims

Acana Pacific Pilchard Sausas pašaras šunims

ACANA
MACP
28,10 €
Acana Pacific Pilchard yra riboto ingredientų kiekio maistas, kuriame gausu laukinių sardinių. Skirtas visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims.
Sausas pašaras katėms

ACANA Pacifica Cat Sausas pašaras katėms

ACANA
MACPC4
34,40 €
Naudojant turtingą Kanados jūrų derlių, Acana Pacifica yra 100% pagaminta iš laukinės žuvies, įskaitant silkę, sardinę, plekšnę, sidabrinę lydeką, ir ešerį.
Sausas pašaras šunims

ACANA Pacifica Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MACP2
28,10 €
Acana Pacifica Dog yra unikalios sudėties šunų maistas suaugusiems, visų veislių, bet kokio dydžio šunims. Pagamintas be grūdų, sudėtyje yra 70% žuvies (Ramiojo vandenyno lašišų, laukinių silkių ir laukinių plekšnių), 30% vaisių ir daržovių.
Sausas pašaras šunims

ACANA Prairie Poultry sausas pašaras šunims

ACANA
MAADD
21,50 €
Acana Prairie Poultry pašare gausu laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos. 50% laisvai laikomos paukštienos, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.
Sausas pašaras šunims

ACANA PUPPY JUNIOR Sausas pašaras šuniukams

ACANA
MAPJ11
79,60 €
Vidutinių veislių šuniukams, kurie suaugę svers nuo 9kg iki 25kg. 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
23,50 €
Mažų veislių šuniukams, kurie suaugę svers iki 9 kg. 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
Sausas pašaras šunims

ACANA Ranchlands Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MACRD
31,30 €
Acana Ranchlands sudėtyje yra Angus veislės jautiena, žole maintintų ėriukų mėsa, Jorkšyro kiauliena ir bizoniena, pristatoma šviežia ir neapdirbta iš vietinio regiono, laikantis WholePreyTM koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų.
Sausas pašaras šunims

Acana Senior Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MASL13
86,70 €
Visiems suaugusiems vyresniems nei 7 metų šunims. 65% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 35% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
Sausas pašaras šunims

ACANA Sport & Agility Sausas pašaras šunims

ACANA
MASO13
79,60 €
Sportuojantiems ir tarnybiniams šunims. 75% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 25% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
Sausas pašaras šunims

ACANA Wild Coast sausas pašaras šunims

ACANA
MACWC
24,50 €
Acana Wild Coast sudėtyje yra 50% mėsos (Ramiojo vandenyno silkė, plekšnė ir sidabrinė lydeka). 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.
Sausas pašaras šunims

ACANA Wild Praire Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MACWILD
28,00 €
ACANA Wild Prairie skirtas visų veislių ir amžiaus grupių šunims. Be grūdų, sudėtyje yra 60% paukštiena, žuvis, 40% vaisiai ir daržovės.
Sausas pašaras katėms

ACANA Wild Prairie Cat Sausas pašaras katėms

ACANA
MACWLC4
33,90 €
ACANA Wild Prairie Cat sudėtyje yra laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš mūsų regiono, laikantis WholePrey™ koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. 
Sausas pašaras šunims

ACANA YORKSHIRE PORK Sausas pašaras šunims

ACANA
MACPB
27,20 €
Acana Yorkshire Pork šunų pašaro sudėties pagrindas yra jorkšyro kiauliena (50%), vaisiai ir daržovės (50%). Be grudų, GMO, bulvių. Su ribotu ingredientų kiekiu ir Biologically Appropriate™ (biologiškai tinkama) dieta, kuri puikiai tinka šunims, kurie turi jautrų virškinimą. Visų veislių šunims ir visiems amžiaus tarpsniams.
Rodoma 1-24 iš 25 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau