Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ACANA

Sausas pašaras šunims

ACANA Adult Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MACACB
98,00 €
Visavertis pašaras visų veislių, suaugusiems šunims su vištiena ir plekšnėmis. 60 % gyvūninių ingredientų ir 40 % daržovių, vaisių bei žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
Sausas pašaras šunims

ACANA Adult Large Breed Sausas pašaras šunims

ACANA
MAALB
98,00 €
Visavertis pašaras didelių veislių (nuo 25 kg), suaugusiems šunims su vištiena, kalakutiena ir plekšnėmis. 60 % gyvūninių ingredientų ir 40 % daržovių, vaisių bei žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
26,40 €
Acana Adult Small breed skirtas mažų veislių suaugusiems šunims nuo 1 metų amžiaus. 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
Sausas pašaras šunims

ACANA Classic Red Meat Sausas pašaras šunims

ACANA
MACCR
26,30 €
Kiekvienas ACANA receptas nuo pradžios iki pabaigos apgalvotai sukurtas naudojant aukščiausios kokybės ingredientus. Mūsų ACANA Classics Red Meat receptas yra puikiai subalansuotas, 50/50. Sudėtyje yra 50 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip ėriena, neapdirbta kiauliena ir jautiena. Gyvūniniai ingredientai subalansuoti su šviežiais vaisiais,...
Sausas pašaras katėms

Acana First Feast Cat Sausas pašaras kačiukams 1,8kg

ACANA
MACFF1
26,30 €
Acana tai - biologiškai tinkamas maistas šunims ir katėms su daug šviežios, įvairių rūšių mėsos, viso grobio (whole prey) koncepcija, žemas glikeminis indeksas ir aukščiausios kokybės regioniniai ingredientai.  SMEGENŲ IR AKIŲ VYSTYMUISI Taurinas, EPA ir DHA yra svarbūs kognityviniam ir akių tinklainės vystymuisi RAUMENŲ IR KAULŲ VYSTYMUISI Aukštos...
Sausas pašaras šunims

Acana Free-Run Duck Sausas pašaras šunims su antiena

ACANA
MACFD
138,70 €
Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Free-Run Duck gausu laisvai laikomų ančių mėsos-50%. Skirtas visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims.
Sausas pašaras šunims

ACANA Grass-Fed Lamb Dog Sauss pašaras šunims

ACANA
MACLAM2
33,40 €
Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Grass-Fed Lamb gausu Naujosios Zelandijos ėrienos 50%, kuri pristatoma neapdirbta laikantis WHOLEPREY™ koncepcijos. Visų veislių šunims ir visiems amžiaus tarpsniams. Visavertis pašaras šunims.
Sausas pašaras katėms

ACANA Grasslands Cat Sausas pašaras katėms

ACANA
MACGC2
35,90 €
Acana Grasslands Cat skirtas visų veislių bet kokio amžiaus katėms. Sudėtyje yra 75% mėsos (ėriena, antiena, kalakutiena, žuvis ir kiaušiniai), 25% vaisių ir daržovių, nėra grūdų, GMO ir bulvių.
Sausas pašaras šunims

ACANA Grasslands Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MAGD
33,99 €
Albertos derlingose pievose auginama daug įvairių gyvulių, todėl ACANA Grasslands sudėtyje yra vietinės ėrienos, kiaušinių, laukinės žuvies ir ne narvuose užaugintos antienos – viskas pristatoma ŠVIEŽIA kiekvieną dieną. Visų veislių ir amžiaus šunims.
34,30 €
Puoselėkite savo augantį kačiuką, suteikdami jam daugiau gyvūninių baltymų su Acana Highest Protein Kitten receptu. Šiame aukščiausios kokybės recepte, puikiai tinkančiame kačiukams iki 12 mėnesių amžiaus, yra 75 % gyvūninės kilmės ingredientų, įskaitant laisvai laikomų vištų mėsą, kalakutieną ir lašišą, kurie patenkins ir pamaitins jūsų jauną katiną....
Sausas pašaras šunims

ACANA Light & Fit Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MALFD
98,00 €
Visiems suaugusiems ir vyresniems nei 1 metų viršsvorio turintiems šunims. 65% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 35% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdinių ingredientų. Visavertis pašaras šunims.
Sausas pašaras šunims

Acana Pacific Pilchard Sausas pašaras šunims

ACANA
MACP
31,90 €
Acana Pacific Pilchard yra riboto ingredientų kiekio maistas, kuriame gausu laukinių sardinių. Skirtas visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims.
Sausas pašaras katėms

ACANA Pacifica Cat Sausas pašaras katėms

ACANA
MACPC4
35,20 €
Naudojant turtingą Kanados jūrų derlių, Acana Pacifica yra 100% pagaminta iš laukinės žuvies, įskaitant silkę, sardinę, plekšnę, sidabrinę lydeką, ir ešerį.
Sausas pašaras šunims

ACANA Pacifica Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MACP2
31,90 €
Acana Pacifica Dog yra unikalios sudėties šunų maistas suaugusiems, visų veislių, bet kokio dydžio šunims. Pagamintas be grūdų, sudėtyje yra 70% žuvies (Ramiojo vandenyno lašišų, laukinių silkių ir laukinių plekšnių), 30% vaisių ir daržovių.
Sausas pašaras šunims

ACANA Prairie Poultry sausas pašaras šunims

ACANA
MAADD
24,60 €
Kiekvienas ACANA receptas nuo pradžios iki pabaigos apgalvotai sukurtas naudojant aukščiausios kokybės ingredientus. Mūsų ACANA Classics Prairie Poultry receptas yra puikiai subalansuotas. Sudėtyje yra 50 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip vištiena. Gyvūniniai ingredientai subalansuoti su šviežiais vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie...
Konservai katėms

Acana Premium Pate konservai katėms Chicken 85g N8

ACANA
M-ACAC1
12,60 €
Mūsų Acana Premium Pate konservai su vištiena sukurtas tam, kad padėtų patenkinti suaugusios katės poreikius. Sudėtyje esantys aukščiausios kokybės gyvūninės kilmės ingredientai ir kaulų sultinys suteiks jūsų katei reikiamas maistines medžiagas, kurios padės joms gyventi visavertį gyvenimą. 85% kokybiškų gyvūninės kilmės ingredientų Sudėtyje nėra grūdų...
Konservai katėms

Acana Premium Pate konservai katėms Lamb 85g N8

ACANA
M-ACAC3
12,60 €
Mūsų Acana Premium Pate konservai su ėriena sukurtas tam, kad padėtų patenkinti suaugusios katės poreikius. Sudėtyje esantys aukščiausios kokybės gyvūninės kilmės ingredientai ir kaulų sultinys suteiks jūsų katei reikiamas maistines medžiagas, kurios padės joms gyventi visavertį gyvenimą. 85% kokybiškų gyvūninės kilmės ingredientų Sudėtyje nėra grūdų...
12,60 €
Mūsų Acana Premium Pate konservai su lašiša ir vištiena sukurtas tam, kad padėtų patenkinti suaugusios katės poreikius. Sudėtyje esantys aukščiausios kokybės gyvūninės kilmės ingredientai ir kaulų sultinys suteiks jūsų katei reikiamas maistines medžiagas, kurios padės joms gyventi visavertį gyvenimą. 85% kokybiškų gyvūninės kilmės ingredientų Sudėtyje...
12,60 €
Mūsų Acana Premium Pate konservai su tunu ir vištiena sukurtas tam, kad padėtų patenkinti suaugusios katės poreikius. Sudėtyje esantys aukščiausios kokybės gyvūninės kilmės ingredientai ir kaulų sultinys suteiks jūsų katei reikiamas maistines medžiagas, kurios padės joms gyventi visavertį gyvenimą. 85% kokybiškų gyvūninės kilmės ingredientų Sudėtyje nėra...
99,00 €
Visavertis pašaras didelių veislių (virš 25 kg) šuniukams su vištiena ir plekšnėmis. 70 % gyvūninių ingredientų ir 30 % daržovių, vaisių bei žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
Sausas pašaras šunims

ACANA PUPPY Sausas pašaras šuniukams

ACANA
MAPJ11
98,00 €
Vidutinių veislių šuniukams, kurie suaugę svers nuo 9kg iki 25kg. 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
26,40 €
Mažų veislių šuniukams, kurie suaugę svers iki 9 kg. 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.
Sausas pašaras šunims

ACANA Ranchlands Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MACRD
35,50 €
Acana Ranchlands sudėtyje yra Angus veislės jautiena, žole maintintų ėriukų mėsa, Jorkšyro kiauliena ir bizoniena, pristatoma šviežia ir neapdirbta iš vietinio regiono, laikantis WholePreyTM koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų.
Sausas pašaras šunims

Acana Senior Dog Sausas pašaras šunims

ACANA
MASL13
98,00 €
Visavertis pašaras visų veislių, vyresniems šunims su vištiena ir plekšnėmis. 65 % gyvūninių ingredientų ir 35 % daržovių, vaisių bei žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
Rodoma 1-24 iš 30 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau