FYPRYST 50 mg užlašinamasis tirpalas katėms

FYPRYST

9,02 EUR
Vienoje 0,50 ml pipetėje yra: fipronilo 50 mg.
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Šiandien kačių savininkai gali rinktis iš įvairiausių produktų skirtų blusų, erkių bei kitų išorės parazitų invazijos prevencijai ir likvidavimui. Šie produktai yra įvairių vaistų formų – aerozoliai, insekticidiniai antkakliai, šampūnai, tabletės ir lašai ant odos. Užlašinamas tirpalas yra moderniausias metodas išorės parazitų kontrolei. Tai yra populiariausia forma tarp gyvūnų savininkų, kadangi lašinama vienoje vietoje – ant gyvūno kaklo – garantuojama apsaugos nuo parazitų visą mėnesį.

Fipronilas yra veiklioji medžiaga, kurią galite įsigyti ant odos užlašinama vaisto forma veterinarijos vaistinėje ar pas savo veterinarijos gydytoją. Fipronilu buvo prekiaujama visame pasaulyje daugiau kaip 15 metų. Tai viena iš geriausiai kliniškai ištirtų ir saugiausių veikliųjų medžiagų. Jos saugumą patvirtina faktas, kad fipronilas yra viena iš nedaugelio aktyvių medžiagų ant odos lašinama vaisto forma skirtų naudoti katėms. Po užlašinimo vienoje vietoje unikalus veikimas leidžia vaistui pasiskirstyti po visą gyvūno kūno paviršių.

FYPRYST įsiskverbia į odos riebalinį sluoksnį ir plaukų folikulus, iš kur jis yra nuolat išskiriamas ant odos ir kailio, taip užtikrinant nenutrūkstamą ilgalaikį veikimą. FYPRYST efektyviai naikina erkes (dažniausiai iki užkrečiant gyvūną ligomis) blusas bei plaukagraužius, taip sumažinant jų neigiamą poveikį gyvūnui, taip pat netiesiogiai ir žmonėms.

Pasitarkite su savo veterinarijos gydytoju dėl veiksmingos erkių blusų ir plaukagraužių kontrolės bei naikinimo.

Informacinis lapelis

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau