Prekių sąrašas pagal prekės ženklą First Mate

Dietose gausu mėsos, vaisių , daržovių ir kitų Kanados fermerių užaugintų aukščiausios kokybės ir žmonių maisto kokybės reikalavimus atitinkančių produktų , tokių kaip  ramiojo vandenyno žuvys, laisvai auginamos Fraserio slėnio vištos, žole maitintos Australijos avys, užaugusios be jokių hormonų  ar antibiotikų.

Gamintojas vykdo veiklą nuo 1989 metų ir yra "grain free", kaip  naujos koncepcijos maistų šunims ir katėms  pristatytojai ir pirmieji pasaulyje, kurie pagamino ir pradėjo pardavinėti tokį produktą, ko pasekoje daugelis gamintojų visame pasaulyje pasekė jų pavyzdžiu.

         Visuose produktuose yra naudojama tik vienos rūšies mėsa , t.y. monoproteininės dietos, kurios sumažina netoleravimo riziką iki minimumo. Dietose gausu mėsos, vaisių , daržovių ir kitų Kanados fermerių užaugintų aukščiausios kokybės ir žmonių maisto kokybės reikalavimus atitinkančių produktų , tokių kaip  ramiojo vandenyno žuvys, laisvai auginamos Fraserio slėnio vištos, žole maitintos Australijos avys, užaugusios be jokių hormonų  ar antibiotikų.

         Pašarai gaminami naudojant švelnų džiovinimą garais. Žemesnės perdirbimo temperatūros naudojimas padeda užtikrinti, kad baltymų kokybė išlieka nepakitusi ir dėl to pašaras yra lengvai virškinamas.

„FirstMate“ pašarų gamybai naudojami vištienos riebalai yra perdirbami be baltymų, pašalinant alergijos, atsirandančios dėl vištienos,  riziką.

Less

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau