Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SAM'S FIELD

Sausas pašaras šunims

Sams Field 4300 Power Chicken & Potato Sausas pašaras šunims

SAM'S FIELD
M-SFPOW13
35,80 €
Pilnavertis Super premium šunų maistas labai aktyviems suaugusiems šunims, su šviežia vištiena ir bulvėmis. Kinkomiems, medžiokliniams, darbiniams ir sarginiams šunims, skalikams, molosams. 70% šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės.
Sausas pašaras šunims

Sams Field Adult Salmon & Potato Sausas pašaras šunims

SAM'S FIELD
M-SFAD13
44,00 €
Hipoalerginis Super premium šunų maistas iš lašišos ir bulvių suaugusiems visų veislių šunims. Tinkamas hipoalerginei mitybai arba veislėms, kurioms keliami specialios mitybos reikalavimai. Gerai virškinamas, veiksmingai įsisavinamas.
Sausas pašaras šunims

Sams Field Junior Large Chicken & Potato Sausas pašaras šunims

SAM'S FIELD
M-SFJUL13
34,80 €
Pilnavertis Super premium šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas didelių veislių jaunikliams ir jauniems šunims. 65% sudėties sudaro šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės.
Sausas pašaras šunims

Sams Field Light & Senior Lamb & Rice Sausas pašaras šunims

SAM'S FIELD
M-SFLS15
38,30 €
Hipoalerginis lengvas Super premium šunų maistas su ėriena ir ryžiais šunims, turintiems antsvorį ir vyresniems šunims. Saugus ir sveikas maistas, nesukeliantis maisto netoleravimo ir kitų neigiamų reakcijų pavojaus.
Sausas pašaras šunims

Sams Field Puppy Chicken & Potato Sausas pašaras šuniukams

SAM'S FIELD
M-SFPUP13
35,40 €
Pilnavertis Super premium šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas visų veislių jaunikliams - Sam’s Field Puppy. 70% sudėties sudaro šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės. Ypač tinka 1-12 mėn. šuniukams ir bręstantiems šunims.
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau