Prekių sąrašas pagal prekės ženklą KRONCH

Sausas pašaras šunims

Kronch Active sausas maistas su lašiša šunims

KRONCH
KRON653
44,99 €
Kronch Active – tai sausas maistas, skirtas šunims su padidintu energijos poreikiu (darbiniams, sportiniams, medžiojantiems, tarnaujantiems), taip pat veislėms, kurioms reikia daugiau energijos. Šis maistas puikiai  tinka jauniems šunims ir šuniukams nuo 4  - 6 savaičių amžiaus. 
Sausas pašaras šunims

Kronch Basic sausas maistas su lašiša šunims

KRONCH
KRON324
79,99 €
Kronch Basic  – tai sausas šunų maistas su lašiša, skirtas visų veislių suaugusiems vidutinio aktyvumo šunims. Dėl šio maisto gamyboje naudojamos tik natūralios ir šviežios lašišos, maiste daug Omega-3 ir Omega-6 polinesočiųjų riebiųjų rūgščių ir būtinų amino rūgščių. Kronch Basic padeda išlaikyti sveiką bei blizgantį šuns kailį, stiprina augintinio...
Odai ir kailiui

Kronch lašišų aliejus šunims ir katėms

KRONCH
KRON002
17,40 €
Kronch lašišų aliejus yra 100% grynas, natūralus ir labai gardus produktas šunims ir katėms, turintis daug Omega-3 ir Omega-6 polinesočiųjų riebiųjų rūgščių. Kronch lašišų aliejus stiprina augintinio imunitetą, padeda išlaikyti sveiką odą ir žvilgantį kailį.
Kronch Pocket - begrūdžiai šviežios lašišos ir bulvės skanėstai šunims. Be dirbtinių priedų ir konservantų. Šie skanėstai turtingi baltymais ir riebalais iš lašišos. Lašišos riebalai turi daug sveikatai būtinų Omega-3 ir Omega-6 riebiųjų rūgščių. 
Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau