Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ADRAGNA

21,80 €
Super Premium visavertis pašaras katėms. Konservas gabalėliais su triušiena ir antiena. Konservas ypatingai tiks toms katėms, kurios mėgsta drėgnus konservus arba turi problemų su dantukais. Ypatingas skonis jūsų mylimoms katėms.
Sausas maistas, skirtas suaugusioms sterilizuotoms katėms. Jis gaminamas nenaudojant dirbtinių dažiklių ar dirbtinių konservantų. Jis užtikrina puikų skonį ir visas maistines medžiagas, reikalingas kovojant su svorio padidėjimu ir šlapimo takų apsaugai.
Sausas pašaras katėms

CAT&CO Vištiena ir ryžiai sausas pašaras kačiukams

ADRAGNA
CAT002
15,40 €
Šis maistas su vištiena ir ryžiais yra skirtas kačiukams iki 12 mėnesių mitybos poreikiams patenkinti. Pagaminta be dirbtinių dažiklių ar konservantų, garantuoja skonį ir maistines medžiagas, būtinas aktyviam katės gyvenimui.
55,40 €
Suaugusiųjų fitnesas – vištiena ir žirniai yra sausas maistas, skirtas katėms. Jis gaminamas nenaudojant dirbtinių dažiklių ar dirbtinių konservantų ir užtikrina puikų skonį bei visas maistines medžiagas, reikalingas kačių aktyviam gyvenimui.
13,00 €
Žuvis ir ryžiai - sausas maistas skirtas sterilizuotų suaugusių kačių mitybos poreikiams tenkinti. Didelis skaidulų, L-karnitino kiekis ir subalansuotas mineralų kiekis padeda palaikyti tinkamą svorį ir tinkamai funkcionuoti inkstams. Mėlyna žuvis natūraliai palaiko odos ir kailio sveikatą.
Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau