Prekių sąrašas pagal prekės ženklą DUVO+

8,70 €
Sausas šampūnas - putos su natūraliais ingredientais šunims ir katėms. Užtikrina kailio švarą ir blizgesį, šalina nemalonius kvapus.  Šampūnas yra neutralaus pH ir greitai džiūstantis, todėl idealiai tinka kelionėse arba kai gyvūnas bijo vandens. 
Šis higieninis valiklis valo nešvarius paviršius ir neutralizuoja šlapimo kvapą. Valiklis suskaido šlapimo rūgštį, efektyviai šalina šlapimo dėmes ir kvapą. Efektyvus kvapo pašalinimas garantuoja, kad naminis gyvūnas nenorės šlapintis toje pačioje vietoje ar žymėtis teritoriją. Gerai valo ne tik šviežias, bet ir įsisenėjusias šlapimo dėmes. Idealiai tinka...
10,90 €
16x39x9cm Visų veislių šunims Cypiantis Minkštas audinys Skatina medžioklės instinktą Šis pliušinis triušis yra idealus žaislas prieraišiam šuniui. Malonu žaisti, ar miegoti su mylimu žaislu.
11,10 €
Plaukiojantis, cypiantis žaislas šunims. Reljefinė konstrukcija išvalo dantis žaidimo metu. Apsaugo nuo dantų apnašų ir akmenų susidarymo. TPR Stick Squeaky yra labai patvarus ir stiprus šunų žaislas. Dėl lengvo svorio žaislas plūduriuoja ir jūsų šuo gali smagiai leisti laiką vandenyje ir išlipęs iš jo. Dėmesio: Spalva parenkama atsitiktinai.
Žaislai

DUVO+ Žaislas kramtymui Twister

DUVO+
LG12435
10,90 €
Linksmas skanėstų dozatorius iš patvarios gumos Su grioveliais ir gumbeliais apnašoms ir akmenims pašalinti Zigzago forma, kad užkandžiai viduje išliktų ilgiau Turi dvi skylutes Įdomus ir paprastas būdas šunims patiems išsivalyti dantis Chew ´n snack twister iš duvo+ yra tvirtas guminis kramtomas žaislas šunims, turintis dantis valantį poveikį. Zigzago...
Kraikai

Silikoninis kraikas Duvo+ 5L

DUVO+
LG989000
13,30 €
Silikoninis premium kraikas kačių tualetams 100% natūralus, neutralizuojantis kvapus, skystį absorbuojantis per kelias sekundes, kas slopina bakterijų dauginimasį ir kraiką vėl galima liesti, jis būna sausas. 
Rodoma 1-24 iš 24 prekės(-ių)

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau