GELACAN FAST

GELACAN

26,99 EUR

Specialus ir greitai veikiantis preparatas su Boswellin®, vitaminais E ir C bei selenu.

GELACAN Fast turi kompleksą aktyvių sudedamųjų dalių, kurios teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, sausgyslių ir raiščių audiniuose suaktyvindamos kraujo apytaką

Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Savybės: GELACAN Fast turi kompleksą aktyvių sudedamųjų dalių, kurios teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, sausgyslių ir raiščių audiniuose suaktyvindamos  kraujo apytaką ir, tuo būdu, paspartindamos   jų aprūpinimą medžiagomis, reikalingomis šių audinių mitybai ir apsaugai. Šie komponentai greitai sumažina sąnarių skausmą ramybės būsenoje ir judant, o taip pat pagerina sąnarių judrumą. “Boswellin”® formulė  yra originali ir saugoma, didžiąją jos dalį sudaro bosvelino rūgštys, (iš Pluoštinės Bosvelijos – Bosvelia Serrata), kurios pasižymi greitu priešuždegiminiu ir nuskausminančiu poveikiu.
 PREPARATAS VEIKIA GREITAI.


Trumpas sudedamųjų dalių aprašymas:
 “Boswellin”®. - tai originali augalų mišinio formulė, kurioje yra augalų ekstraktų, pasižyminčių priešuždegiminiu ir nuskausminančiu veikimu. Veikiant “Boswellin”® aktyviosioms medžiagoms mažėja skausmas, patinimas, didėja sąnarių judrumas. Aktyviosios medžiagos veikia, esant stipriems pažeidimams ir chroniškiems uždegimams, teigiamą efektą turi, esant raumenų uždegimui. Aktyviųjų medžiagų veikimo mechanizmas toks pat kaip ir nesteroidinių priešreumatinių priemonių, tačiau be jokio pašalinio poveikio virškinamąjam traktui.
Kolageniniai peptidai (CHP) 100% padidina kolageno susidarymą sąnariuose, sumažina arba visiškai pašalina sąnarių, kaklo ir sausgyslių pažeidimų padarinius, veikia jungiamųjų audinių ląatelių medžiagų apykaitą, sintetinant fiziologinio tipo kolageną, normalizuoja ląstelių veiklą ir slopina skausmą.
Vitaminas E mažina patinimus ir gerina sąnarių judrumą. Jis pasižymi priešuždegiminiu veikimu, riboja fermentų, kurie pažeidžia sąnarių kremzlę, išsiskyrimą.
Selenas veikia kartu su vitaminu E ir apsaugo sąnarių bei sausgyslių ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Jis padeda esant osteoartrozei ir kitoms sąnarių ligoms.


Tinkamumas:
• Ūmūs judamojo aparato negalavimai ir traumos (šlubavimas, sąnarių, raiščių bei sausgyslių sužeidimai)
• Sausgyslių, raumenų, raiščių uždegimai
• Gydymas po traumų ir operacijų,
• Senų šunų sąnarių sąstingis
• Judesio kokybės gerinimas


Sudėtis: “Boswellin”® - ekatraktas iš Boswellia Serrata (Pluoštinė Bosvelija); kolageno hidrolizatas; vitaminas C ; natrio selenatas; vitaminas E


Dienos normos sudėtis 10 kg šuniui: kolageniniai peptidai (CHP) 1350 mg, Boswellin 130 mg, vitaminas C 6,5 mg, vitaminas E 5,2 mg, selenas 5,2 µg.


Dienos norma: 1,5 g 10 – čiai kg šuns svorio

Naudojimo būdas:  duoti kasdien mažiausiai 2 mėnesius. Galimas ir ilgalaikis vartojimas.

Maitinimo instrukcija:  preparato dienos normą, apskaičiuotą pagal šuns svorį, užpilti ant maisto ir gerai sudrėkinti vandeniu ir išmaišyti.

Forma: milteliai
Pakuotės:  150g, 500 g

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau