CANINA HEFE ( alaus mielės ) tabletės

CANINA HEFE ( alaus mielės ) tabletės

Prekės kodas:

Pašarų papildas šunims. Baltymai + vitaminų B kompleksas. Aukštos kokybės baltymai, vitaminai ir mikroelementai.

9,50 €
Kaina: 250gr 9,50 €
Informacija apie prekę

Mielės tai skanus, apetitą gerinantis pašarų papildas, kurį mėgsta kiekvienas šuo.

Alaus ir mineralinės mielės tai natūralus produktas, kuriame yra daug svarbių optimaliai subalansuotų aktyviųjų medžiagų: visi B grupės vitaminai, biotinas, mineralai ir aukštos kokybės baltymai. B grupės vitaminai veikia kaip katalizatorius visuose audiniuose, yra būtini angliavandenių ir baltymų įsisąvinimui ir palaiko ląstelių dalijimąsi. Gerindami medžiagų apykaitą padidina gyvybingumą ir stiprina šunio nervus.

Biotinas apsaugo odą ir kailį, ir stiprina nagus. Didelis mineralinių medžiagų ir mikroelementų (kalcio ir cinko) kiekis mielėse sustiprina šunio norą atlikti užduotis, nes energijos gamyba suaktyvinama pačioje ląstelėje. Tai tap pat stiprina imuninę sistemą. Mielės tai optimalus papildas kasdieniniam naudojimui, nepriklausomai nuo to kuo šeriate.

Papildas kompensuoja maistinių medžiagų trūkumą, padeda patenkinti padidėjusios energijos poreikį veisiamiems, sportuojantiems , taip pat šis papildas tinka sergantiems ar sveikstantiems po ligos šunims.

Rekomenduojama dienos norma šuniui per dieną:

• iki 15 kg svorio 3-5 tabletės
• iki 30 kg svorio 6 -10 tablečių
• iki 40 kg svorio 10 - 18 tablečių
• virš 40 kg svorio maks. 20 tablečių

Sudėtis:

Alaus mielės, mineralinės mielės. Ingredientai: natūralūs baltymai 44,0% natūralūs pelenai 10,4% natūralūs riebalai 3,4% drėgmė 4.4%

Gamintojas:

Canina pharma GmbH D-59069 Hamm Vokietija