PROGLYCAN kapsulės

PROGLYCAN kapsulės

Prekės kodas: WPH1402485

Pašaro papildas skirtas tinkamai sąnarių mitybai, esant sunkiems lėtiniams degeneraciniams procesams sąnariuose kaip artritas ir po chirurginių operacijų.

27,54 €
Kaina: N120 27,54 €
Informacija apie prekę

PROGLYCAN sudėtyje yra kristalinio gliukozamino sulfato, chondroitino sulfato, labai gryno fermentais hidrolizuoto kolageno(Colatech®) ir vištienos baltymų, kurie skirti tinkamai sąnarių mitybai, esant sunkiems lėtiniams degeneraciniams procesams sąnariuose kaip artritas ir po chirurginių operacijų.


Kristalinis gliukozamino sulfatas yra amino cukrus, kuris veikia kaip medžiaga ir gliukozamino glikanų (chondroitino sulfatas, hialurono rūgštis) biosintezės stimuliatorius, kuris nulemia kremzlės lankstumą ir stiprumą, bei sinovinio skysčio viskoelastiškumą judriuose sąnariuose.
Kristalinis gliukozamino sulfatas yra vienintelė gliukozamino druska, kuri, įrodyta, yra stabili ir
87%  absorbuojama virškinamajame trakte.                                                                                       

Chondroitino sulfatas ir kristalinis gliukozamino sulfatas veikia sinergistiškai mažindami sąnarių skausmą.

Labai grynas fermentais hidrolizuotas kolagenas turi peptidus, reikalingus kolageno biosintezei de novo, pagrindinė sudedamoji ir struktūrinė hialininės kremzlės medžiaga sąnariuose, svarbiausias audinys, kurį paveikia sąnarių degeneracija.


PROGLYCAN palaiko kremzlių regeneraciją, sustiprina šunų sąnarius ir didina jų elastingumą. Padeda subalansuoti sąnarių fiziologiją, mažina uždegimą, malšina skausmą ir palengvina gyvūno judėjimą.

Indikacija:
- esant sunkiems osteoartikuliariniams degeneraciniams procesams;
- po sąnarių operacijų.

Dozavimas: 1 tabletė 10kg kūno svorio.

 

Naudojimas: reikia naudoti mažiausiai 3-4 mėn. Jeigu reikia, gydymą kartoti 2 ar 3 kartus per metus, jei nurodo veterinarijos gydytojas.
Proglycan yra pašaro papildas, todėl nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Pakuotė: 12 lapelių po 10 tablečių.

 

 

 

 

Populiariausios žymės