INFLAVET kapsulės

INFLAVET kapsulės

Prekės kodas: WPH0332136

Pašaro papildas, kurį puikiai toleruoja virškinamasis traktas ir kuris apsaugo audinius nuo žalingo lėtinių uždegiminių procesų poveikio šunims ir katėms.

28,81 €
Kaina: N60 28,81 €
Informacija apie prekę

INFLAVET yra pašaro papildas, turintis išdžiovintų Scutellaria balcalensis ekstrakto, kuris turtingas baikalino, išdžiovinto Polygonum cuspidatum ekstrakto, kuris turtingas trans-resveratrolio, išdžiovinto Boswellia serrata ekstrakto, kuris turtingas bosvelijos rūgšties, kurią puikiai toleruoja virškinamasis traktas ir kuri apsaugo audinius nuo žalingo lėtinių uždegiminių procesų poveikio šunims ir katėms.

Trans-resveratrolis yra stipri priešuždegiminė medžiaga, kuri slopina pagrindinių uždegimo mediatorių sintezę; tiesioginis citokinų, prostaglandinų ir azoto rūgšties slopinimas ir fermentų genų ekspresijos slopinimas (nes slopinamas NF-KappaB transkripcijos faktorius), per kuriuos jie yra sintezuojami, ciklooksigenazė-2 (COX-2) ir iNOS (indukuojama azoto oksido sintazė), atitinkamai ir leukotrienų inhibitorius, nes slopinama 5-lipoksigenazė (5-LOX).


Baikalinas yra citokinų, prostaglandinų, leukotrienų ir azoto rūgties  sintezės inhibitorius, nes slopina COX-2, iNOS ir 5-LOX.

Bosvelijos rūgštis yra leukotrienų sintezės inhibitorius, nes slopina 5-LOX, taip pat slopina COX-2 ir  iNOS genus, nes slopina NF-KappaB transkripcijos faktorius.

Indikacija:
Bet kokio lėtinio uždegimo atvejais.
- uždegiminės kaulų ir sąnarių ligos (osteoartritas, artritas);
- uždegiminės odos ligos (atopinis dermatitas, seborėjinis dermatias, blusų sukeltas dermatitas);
- uždegiminės virškinamojo trakto ligos ( uždegiminės žarnyno ligos, lėtinis hepatitas, pankreatitas);
- bet kokio pobūdžio lėtiniai uždegiminiai procesai.

Dozavimas:
Šunys: iki 10kg – ½ tabletės, nuo 10-20kg – 1 tabletė, nuo 20-30kg – 1 ½ tabletės, nuo 30-40kg – 2 tabletės, nuo 40kg – 2 tabletės.
Katės: ½ tabletės. Jei reikia, gali būt sutrupinamos ir sumaišmos su pašaru.

Naudojimas: pagal veterinarijos gydytojo rekomendacijas. INFLAVET yra pašarom papildas, todėl nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Pakuotė: 6 lapeliai po 10 tablečių.

 

Populiariausios žymės