ACANA Ranchlands Dog - begrūdis pašaras visų veislių šunims su jautiena, bizoniena ir ėriena

19,78 EUR
Šunų maistas skirtas suaugusiems, visų dydžių ir veislių šunims. Begrūdis, sudėtyje yra 60% mėsos (jautiena, bizoniena, ėriena) ir 40% vaisių bei daržovių.
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

 

ACANA Ranchlands atspindi Albertos gyvulininkystės paveldą, sudėtyje daug maistingos raudonos gyvūlių mėsos, įskaitant ūkyje užaugintą Angus jautieną, Aleberta ėriena ir bizoniena - viskas užauginta žinomų ir patikimų žmonių, į mūsų virtuvę pristatoma šviežia ir be konservantų.

Sudėtyje daug baltymų, be grūdų, kad sumažintų nepageidaujamų angliavandenių kiekį, ACANA Ranchlands sudėtyje neprilygstamos kokybės vietiniai vaisiai ir daržovės, įskaitant Burbank bulves, moliūgą, raudonuosius obuolius, špinatus, kurie suteikia natūralias augalinės kilmės maisto medžiagas.

Sudėtyje 60% raudonos mėsos ir žuvies, ACANA Ranchlands atitinka jūsų šuns evoliucinį prisitaikymą prie mitybos, kurioje daug mėsos ir baltymų, šviežios mėsos įvairovė atspindi natūralią mitybą. Black Angus jautiena – užauginta rančose ir pristatyta šviežia iš vietinių Albertos rančų. Alberta bizoniena – užauginta rančose ir pristatyta šviežia iš vietinių Albertos rančų. Alberta ėriena – užauginta rančose ir pristatyta šviežia iš vietinių Albertos rančų. Tinkama žmonių vartojimui, mūsų vietiniai ingredientai yra tikrai švieži - todėl jie niekada nešaldomi ir atvyksta be konservantų kiekvieną dieną. 

ACANA Ranchlands sudėtyje 40% vaisių ir daržovių, įskaitant raudonus nepaprastai skanius Okanagano saulėje sunokusius obuolius ir kvapnųjį moliūgą, žalius špinatus iš vietinių prerijų ūkių – viskas labai geros kokybės puikiai sveikatai ir imunitetui.

Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų šuns natūralią mitybą.

Be grūdų ir mažai angliavandenių, ACANA palaiko normalų cukraus kiekį jūsų šuns kraujyje, cukraus kiekis didėja lėčiau ir per ilgesnį laiką, taip jautrumas insulinui yra naudingai didinamas ir riebalų kaupimasis sumažėja, išlaikoma puiki kondicija.

ACANA Ranchlands maistinė vertė atitinka AAFCO nustatytą šunų mitybos reikalavimų lygį visiems amžiaus tarpsniams.

ACANA Ranchlands pašaro sudėtyje neprilygstamos kokybės įvairiūs vietiniai ingredientai, kurie yra užauginti ir sužvejoti žmonių, kuriuos mes žinome ir kuriais pasitikime, tinkami žmonių vartojimui, ir pristatomi į mūsų apdovanojimus laiminčias virtuves švieži kiekvieną dieną.

Perskaitykite mūsų ingredientus ir mes manome, kad jūs sutiksite!

Sudėtis

Šviežia jautiena be kaulų (11%), dehidratuota jautiena (10%), žirneliai, šviežia ėriena be kaulų (8%), dehidratuota ėriena (8%), dehidratuotas sykas (6%), silkių aliejus (6%), pupos, raudonieji lęšiai, dehidratuota lašiša (3%), šviežia bizoniena be kaulų (3%), šviežios jautienos kepenys (3%), šviežios ėrienos kepenys (2%), vytinta saulėje liucerna, žirnių skaidulos, obuoliai, kriaušės, saldžiosios bulvės, moliūgai. kvapnusis moliūgas, pastarnokai, morkos, špinatai, spanguolės, mėlynės, rudadumbliai, trūkažolės šaknis, saldieji pankoliai, pipirmėčių lapai , levandos, rozmarinas.

Energetinė vertė

4060 kcal/kg

Sudėties analizė

žali baltymai (min.) 31 %, žali riebalai (min.) 17 %, žalios skaidulos (maks.) 5 %, žali pelenai 10%, kalcis (min.) 2,3 %, fosforas (min.) 1,3 %, DHA/EPA 0.3%/0.3%, omega 6 (min.) 2,5 % (LA (min.) 1,5 %), omega 3 (min.) 0,8 % (DHA (min.) 0,3 %, EPA (min.) 0,3 %), gliukozaminas (min.) 600 mg/kg, chondroitino sulfatas (min.) 800 mg/kg.

Maitinimo normos

Šėrimo nurodymai

Kiekvienas  šuo yra unikalus ir individualus,  todėl ir jų  šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti.

Pratinant šunį prie naujo ėdalo, reikia laiko tam, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie turtingesnių Acana šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu ėdalu, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

 

Rekomenduojamos maitinimo normos

 

Šuns svorisDienos norma, gramaisDienos norma, gramais
aktyviems mažiau aktyviems
5 kg 90 g 60 g
10 kg 160 g 120 g
20 kg 280 g 180 g
30 kg

390 g

240 g
40 kg

480 g

320 g

50 kg 560 g 360 g
60 kg 640 g 420 g

Gamintojas: Champion Petfoods, Kanada.

 

 

Šuns amžius
Suaugusiems šunims
Veislės dydis
Visoms veislėms
Mėsos rūšis
Laisvėje augintų gyvūnų mėsa
Mėsos rūšis
Jautiena
Specializuota mityba
Išskirtinės sudėties
Specializuota mityba
Be grūdų
Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau