ACANA Sport & Agility - labai aktyviems šunims

61,54 EUR
Aukščiausios kokybės maistas labai aktyviems šunims (visų veislių ir įvairaus amžiaus).
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

ACANA Sport &Agility sudėtyje daug lengvai virškinamos mėsos ir riebalų (60%!), iš laisvai laikomų vištų mėsos ir šviežių kiaušinių, iš vietinių prerijų ūkių, ir šviežios lašišos iš Ramiojo vandenyno (turtingas EPA, DHA Omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinis), sužvejojamos prie Vankuverio salos, vietinių ingredientų, kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną ir niekada šaldyti ar su konservantais.

Šiame pašare gausu mėsos baltymų ir riebalų, kad šunio kondicija būtų puiki, ACANA Sport &Agility sudėtyje mažai angliavandenių, siekiant suderinti mitybą, paisant prigimties. Visiškai be kviečių, kukurūzų ir glitimo (ingredientai, susiję su virškinimo sutrikimais), šioje ypač geroje dietoje vietoj šių grūdų sudėtyje vaisiai, daržovės ir avižos, sveikatai naudingi grūdai su žemu glikemijos indeksu, kuriuose esantys naudingi angliavandeniai pamažu išskiria gliukozę į kraują, išlaikant subalansuotą energijos lygmenį.

Natūralios jūros daržovės iš mūsų Ramiojo vandenyno pagerina medžiagų apykaitą, o prerijų augalai - trūkažolė, varnalėša ir vaistinės svilarožės šaknys ir gyslotis – palaiko gerą žarnyno florą, siekiant užkirsti kelią su stresu susijusiams viduriavimams ar vidurių užkietėjimams.

Pasaulinio lygio ACANA pašarai gaminami iš geriausių ir šviežių ingredientų pagamintų Kanadoje,  nuosavoje, šeimos valdomoje gamykloje kuri yra Kanados provincijoje Alberta.

Gamintojas: https://www.championpetfoods.com/

Šuns amžius
Bet kokio amžiaus šunims
Veislės dydis
Visoms veislėms
Aktyvumas
Aktyviems
Specializuota mityba
Išskirtinės sudėties
Atsliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau