ORIJEN Puppy Large - didelių veislių šuniukams ir jauniems šunims

ORIJEN Puppy Large - didelių veislių šuniukams ir jauniems šunims

Prekės kodas:

Idealiai tinkamas didelių veislių šuniukams, be grūdų ir su nedideliu kiekiu angliavandenių, nepanašus į kitus pašarus šuniukams ir padės Jūsų šuniukui užaugti linksmu, sveiku ir stipriu šunimi.

80,85 €
Kaina: 11.4kg - 80,85 €
Informacija apie prekę

ORIJEN Puppy Large -

Pagamintas iš aukštos kokybės grūdais maitintų viščiukų šviežios mėsos, laukinių baltamėsių žuvų iš šiaurinių ežerų, šviežių kiaušinių, ORIJEN su labai dideliu kiekiu baltymų, žmonių maistui tinkama mėsa (mažiausiai 70%) - tai ko reikia augančiam Jūsų šuniukui, be grūdų ar angliavandenių, kurie netinkami šuniukui. Vietoje grūdų ORIJEN sudėtyje yra visas rinkinys vietinių vaisių ir daržovių (mažiausiai 30%), kurias šuniukai labia gerai pasisąvina ir kurios aprūpina svarbiais natūraliais antioksidantais ir fitochemikalais, kurie skatiną sveiką augimą ir vystymąsi. Natūralus mineralų šaltinis yra tinkamai subalansuotas ir papildytas okeaninės kilmės gliukozaminu HCL ir chondroitinu kad pakankamai aprūpintų ir subalansuotų didelės veislės šuniuko vystymąsi.

Derinys iš vištienos, saulėgrąžų, linų sėklų ir lašišų aliejų aprūpina natūraliomis pagrindinėmis subalansuotomis riebiosiomis rūgštimis įskaitant DHA ir EPA – kurios yra tokios svarbios ląstelių membranos vystymuisi, gebėjimui pažiniti ir sveikai odai bei kailiui. Sudėtyje esantys augalai tai tarpininkas, kurių dėka geras maitinimas suteikia labai gerą fizinę kondiciją, vietiniai augalai įskaitant vaistinę ožragę, dilgėles ir tikrąjį margainį ir rožės šaknis – aprūpina svarbiomis maistinėmis medžiagomis , kurios stiprina Jūsų didelės veislės šuniuko energijos galią. Perskaitykite sudėtines pašaro dalis ir mes manome, kad Jūs sutiksite: biologiškai tinkamas ORIJEN PUPPY natūralus ir nepaprastai skanus būdas suteikti ilgą ir sveiką gyvenimą Jūsų didelės veislės šuniukui.

SUDĖTIS: Šviežia vištiena, vištienos miltai (nedaug pelenų), kalakutienos miltai, troškintos rusvos bulvės, šviežia baltamėsių žuvų mėsa, vištienos riebalai, švieži kiaušiniai, lašišos mėsa, lašišų ir ančiuvių aliejus, tapijoka, vištienos sultinys, saulėgrąžų aliejus, sėmenys, rudadumbliai iš Atlanto, troškintos morkos, špinatai, žirniai ir pomidorai, liucerna, obuolių skaidulos, gysločio sėklos, rozmarino ekstraktas, trūkažolės, varnalėšos ir vaistinės svilarožės šaknys (FOS), mielių ekstraktas (MOS), gliukozaminas HCI, spanguolės, juodieji serbentai, erškėtuogės, dilgėlės, medetkų žiedai, L-karnitinas, pankolio sėklos, ramunėlių žiedai, tikrasis margainis, daržinė žliūgė, dašis, chondroitino sulfatas, įvairūs tokoferoliai (vitamino E šaltinis), cholino chloridas, vitaminas A, vitaminas D3, nikotininė tūgštis, riboflavinas, tiamino mononitratas, vitaminas K, vitaminas B12, folio rūgštis, biotinas, piridoksinas (vitamino B6 šaltinis) geležies aminorūgščių chelatas, cinko aminorūgščių chelatas, natrio selenitas, mangano aminorūgščių chelatas, vario aminorūgščių chelatas

REKOMENDACIJOS ŠĖRIMUI: Biologiškai tinkamas ORIJEN PUPPY natūraliai pritaikytas didelių veislių šuniukams. Taip kaip žmonės, kiekvienas šuniukas yra skirtingas ir maitinimosi poreikiai skirsis priklausomai nuo veislės dydžio, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Kontroliuokite Jūsų šuniuko svorį ir pritaikykite normą pagal poreikius. Maitinkite du kartus dienoje, šuo visada turi turėti šviežio švaraus vandens atsigerti.

NĖŠTUMAS: padidinkite pašaro normą 10% septintą nėštumo savaitę, ir 20% aštuntą ir devintą savatę

MAITINANČIAI KALEI: padidinkite pašaro normą 50% ir maitinkite tris ar keturis kartus per dieną.