ACANA Sport & Agility - labai aktyviems šunims

ACANA Sport & Agility - labai aktyviems šunims

Prekės kodas:

Aukščiausios kokybės maistas labai aktyviems šunims (visų veislių ir įvairaus amžiaus).

61,54 €
Kaina: 11.4kg - 61,54 €
Informacija apie prekę

ACANA Sport &Agility sudėtyje daug lengvai virškinamos mėsos ir riebalų (60%!), iš laisvai laikomų vištų mėsos ir šviežių kiaušinių, iš vietinių prerijų ūkių, ir šviežios lašišos iš Ramiojo vandenyno (turtingas EPA, DHA Omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinis), sužvejojamos prie Vankuverio salos, vietinių ingredientų, kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną ir niekada šaldyti ar su konservantais.

Šiame pašare gausu mėsos baltymų ir riebalų, kad šunio kondicija būtų puiki, ACANA Sport &Agility sudėtyje mažai angliavandenių, siekiant suderinti mitybą, paisant prigimties. Visiškai be kviečių, kukurūzų ir glitimo (ingredientai, susiję su virškinimo sutrikimais), šioje ypač geroje dietoje vietoj šių grūdų sudėtyje vaisiai, daržovės ir avižos, sveikatai naudingi grūdai su žemu glikemijos indeksu, kuriuose esantys naudingi angliavandeniai pamažu išskiria gliukozę į kraują, išlaikant subalansuotą energijos lygmenį.

Natūralios jūros daržovės iš mūsų Ramiojo vandenyno pagerina medžiagų apykaitą, o prerijų augalai - trūkažolė, varnalėša ir vaistinės svilarožės šaknys ir gyslotis – palaiko gerą žarnyno florą, siekiant užkirsti kelią su stresu susijusiams viduriavimams ar vidurių užkietėjimams.

Pasaulinio lygio ACANA pašarai gaminami iš geriausių ir šviežių ingredientų pagamintų Kanadoje,  nuosavoje, šeimos valdomoje gamykloje kuri yra Kanados provincijoje Alberta.

Gamintojas: https://www.championpetfoods.com/