ACANA PUPPY junior - vidutinių veislių ( 10 - 25kg ) šuniukams ir jauniems šunims

ACANA PUPPY junior - vidutinių veislių ( 10 - 25kg ) šuniukams ir jauniems šunims

Prekės kodas:

Aukščiausios kokybės maistas vidutinių veislių šuniukams ir jauniems šunims, kuriame gausu aukštos kokybės lengvai virškinamų mėsos baltymų.

nuo 59,90 €
Kaina: 11.4kg - 59,90 €
Kaina: 2 x11.4 kg. 113,82 €
Informacija apie prekę

ACANA PUPYY JUNIOR - puikiai aprūpintas kokybiškais baltymais ir riebalais, kurių reikia kiekvienam augančiam šuniukui. Kiekvienas šios išskirtinės ACANA dietos šuniukams gabalėlis su dideliu natūralių ingredientų kiekiu, tokių kaip sveika paukštiena ir šviežios avižos iš vakarų Kanados stepių ūkių.

Atsižvelgiant į natūralią šuniukų dietą, ACANA Puppy & Junior pagamintas su dideliu kiekių baltymų ir mažai angliavandenių, su labai gerai virškinamomis troškintomis avižomis, kuriose yra svarbių maistingų medžiagų, ir tirpių skaidulų, kurios padeda kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje.

ACANA dietoje esantys troškinti vaisiai daržovės ir augalai aprūpina vitaminais, mineralais ir antioksidantais sveikiausiu būdu, ir maistingas derinys iš vištienos, silkių ir sėmenų aprūpina riebiosiomis rūgštimis (įskaitant DHA ir EPA) stiprina protinį ir imuninės sistemos vystymąsi, oda ir kailis bus puikios būklės.

Maistinė vertė:

Baltymai (min.) 29.0 %, kalcis (min.) 1.4 %, Omega 3 (min.)1.0 %, vitaminas E (min.) 250 IU/kg,
riebalai (min.) 17.0 %, fosforas (min.) 1.1 %, gliukozaminas (min.) 200 mg/kg, liuteinas (min.) 50 mg/kg,
drėgmė (maks.)10.0 %, Omega 6 (min.) 3.0 %, chondroitinas (min.) 50 mg/kg, krakmolas (maks.)28.0 %,
skaidulos (maks.)2.5 %

Maisto sudėtis:

Paukštienos miltai, troškintos avižinės, kruopos ryžių sėlenos, vištienos riebalai, linų sėklos, runkelių minkštimas, silkių aliejus, vištienos sultinys, mielių ektraktas, trūkažolės šaknys, troškintos saldžios bulvės, mielių bakterijos,
juka, medetkų ekstraktas, Atlanto rudadumbliai, troškintos morkos, troškinti pomidorai, troškinti obuoliai, česnakai petražolės, rozmarino ekstraktas, spanguolės, druska, kalio chloridas, cholino chloridas, lizinas gliukozaminas, HCl chondroitino sulfatas, vitaminas A, vitaminas E, metioninas, L-karnitinas, vitaminas D3

Gamintojas: https://www.championpetfoods.com/