ACANA Grasslands Dog - begrūdis pašaras visų veislių šunims su ėriena

ACANA Grasslands Dog - begrūdis pašaras visų veislių šunims su ėriena

Prekės kodas:

Unikalios sudėties šunų maistas suaugusiems, visų veislių bet kokio dydžio šunims. Be grūdų, sudėtyje yra 60% mėsos, 40% vaisių ir daržovių.

73,83 €
Kaina: 11.4kg 73,83 €
Informacija apie prekę

 

Albertos derlingose pievose auginama daug įvarių gyvulių, todėl ACANA Grasslands sudėtyje yra vietinės ėrienos, kiaušinių, laukinės žuvies ir ne narvuose užaugintos antienos – viskas pristatoma ŠVIEŽIA kiekvieną dieną.

Be grūdų, kad sumažintų nepageidaujamų angliavandenių kiekį, ACANA sudėtyje neprilygstamos kokybės vietiniai vaisiai ir daržovės, kurie suteikia natūralias augalinės kilmės maisto medžiagas.

Geriausi pašarai yra labiausiai panašūs į Motinos Gamtos numatytą mitybą jūsų šuniui!

Sudėtyje 60% mėsos ir žuvies, ACANA Grasslands atitinka jūsų šuns evoliucinį prisitaikymą prie mitybos, kurioje daug mėsos ir baltymų, šviežios mėsos įvairovė atspindi natūralią mitybą. Laukinės žuvys – mūsų šiauriniai starkiai sugauti netoliese ir pristatomi švieži. Ne narvuose užauginta antiena – mūsų Kanados antiena auginama laisvai ir pristatoma šviežia kiekvieną dieną. A klasės kiaušiniai - pristatomi švieži kiekvieną dieną iš vietinių prerijų ūkių. 

ACANA Grasslands sudėtyje 40% vaisių ir daržovių, įskaitant raudonus nepaprastai skanius Okanagano saulėje sunokusius obuolius ir kvapnųjį moliūgą, žalius špinatus iš vietinių prerijų ūkių – viskas labai geros kokybės puikiai sveikatai ir imunitetui.

Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų šuns natūralią mitybą, ACANA Pacifica sudėtyje nėra aukšto glikemijos indekso grūdų, pavyzdžiui, ryžių ir kukurūzų.

Aukšto glikemijos indekso grūdai yra nutukimo ir diabeto priežastis, jie greitai suskaidomi, sukeldami greitą ir staigų cukraus kiekio kilimą jūsų šuns kraujyje.

Kiekviename ACANA Grasslands kąsnelyje yra Omega 3 (DHA, EPA) iš laukinių starkių, imuniteto stiprinimui  ir puikiai odos ir kailio būklei – jūsų šuns išorė sveikatos ir gyvybingumo simbolis.

Be grūdų ir mažai angliavandenių, ACANA palaiko normalų cukraus kiekį jūsų šuns kraujyje, cukraus kiekis didėja lėčiau ir per ilgesnį laiką, taip jautrumas insulinui yra naudingai didinamas ir riebalų kaupimasis sumažėja, išlaikoma puiki kondicija.

ACANA Grasslands pašaro sudėtyje neprilygstamos kokybės įvairiūs vietiniai ingredientai, kurie yra užauginti ir sužvejoti žmonių, kuriuos mes žinome ir kuriais pasitikime, tinkami žmonių vartojimui, ir pristatomi į mūsų apdovanojimus laiminčias virtuves švieži kiekvieną dieną!

Pagamintas mūsų apdovanojimus laiminčiose virtuvėse iš vietinių geriausių ir šviežiausių ingredientų, ACANA garantuoja, kad jūsų šuo bus sveikas, laimingas ir stiprus!

Perskaitykite mūsų ingredientus ir mes manome, kad jūs sutiksite!

Sudėtis

Šviežia ėriena be kaulų (11%), dehidratuota ėriena (10%), dehidratuota antiena (10%), dehidratuota syko mėsa (10%), kriaušės, raudonieji lęšiai, pupos, šviežia antiena be kaulų (3%), švieži kiaušiniai (3%), šviežias starkis be kaulų (3%), antienos riebalai (3%), silkių aliejus (3%), šviežios ėrienos kepenėlės (2%), dehidratuota silkė (2%), vytinta saulėje liucerna, žirnių skaidulos, obuoliai,kriaušės, moliūgai, kvapnusis moliūgas, pastarnokai, morkos, špinatai, spanguolės, mėlynės, rudadumbliai, trūkažolės šaknis, kadagio uogos, šventagaršvės šaknys, medetkų žiedai, saldieji pankoliai, pipirmėčių lapai, levandos, rozamarinas.

Energetinė vertė

3529 kcal/kg

Sudėties analizė

žali baltymai (min.) 31 %, žali riebalai (min.) 17 %, žalios skaidulos (maks.) 5 %, žali pelenai 9%, omega 6 (min.) 2 % (LA (min.) 1,8%), omega 3 (min.) 1% (DHA (min.) 0,4 %, EPA (min.) 0,5 %), DHA/EPA 0.4%/0.5%, gliukozaminas (min.) 600 mg/kg, chondroitino sulfatas (min.) 800 mg/kg.

Maitinimo normos

Šėrimo nurodymai

Kiekvienas  šuo yra unikalus ir individualus,  todėl ir jų  šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti.

Pratinant šunį prie naujo ėdalo, reikia laiko tam, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie turtingesnių Acana šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu ėdalu, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

 

Rekomenduojamos maitinimo normos

 

Šuns svorisDienos norma, gramaisDienos norma, gramais
aktyviems mažiau aktyviems
5 kg 90 g 60 g
10 kg 160 g 120 g
20 kg 280 g 180 g
30 kg

390 g

240 g
40 kg

480 g

320 g

50 kg 560 g 360 g
60 kg 640 g 420 g

Gamintojas: Champion Petfoods, Kanada.