Virbac Junior Neutered Cat 3kg- pilnavertis maistas jaunoms katėms

30,53 EUR
Nuo kastracijos, sterilizacijos iki 12 mėnesių amžiaus.
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

SUDĖTIS:

Dehidratuoti kiaulienos ir paukštienos baltymai, bulvių krakmolas (min.8%), hidrolizuoti gyvulinės kilmės baltymai, gyvulinės kilmės riebalai, pilno grūdo žirniai (min.6%), pupų lukštai, biomasė, dehidratuoti lašišos baltymai, mineralinės druskos, linų sėmenys, runkelių minkštimas, ryžiai, frukto-oligosacharidai, gysločio skaidulos, chitosanas, artišoko lapų ekstraktas, pasterizuotos Lactobacillus acidofilus.

Augimas po sterilizacijos, kastracijos:

Saikingas energijos kiekis ir L-karnitinas riboja galimybę priaugti per daug svorio po sterilizacijos ar kastracijos. Didelis baltymų kiekis skatina raumenų masės augimą.

Saikingas kalorijų kiekis:

Mažas riebalų kiekis ir truputį didesnis ląstelienos kiekis garantuoja, kad energija, gaunama iš ėdalo, bus atiduodama

augimui skatinti, o ne riebalams kaupti po sterilizacijos ar kastracijos.

Šlapimo takų sistema:

Didelis gyvulinės kilmės baltymų kiekis skatina vandens patekimą į organizmą, padidina šlapimo kiekį ir padeda stabilizuoti šlapimo pH, kad būtų palaikoma sveika šlapimo takų sistema. Artišokai (cinarino šaltinis) skatina inkstų veiklą, padeda praskiesti šlapimą, veikia kaip silpnas diuretikas. Chitosanas, kuris skatina fosforo chelatinimo procesą, padeda sumažinti struvitų formavimosi galimybę šlapine.

Puiki virškinamojo trakto tolerancija:

Ėdale esantis mažas krakmolo kiekis skatina fermento amilazės aktyvumą. Probiotikai (Lactobacillus) skatina rūgštinės žarnyno floros dauginimąsi bei stiprina vietinę imuninę funkciją. Montmorilonito molis apsaugo virškinamojo trakto gleivinę, slopina uždegimą ir infekcijos procesus, normalizuoja išmatų konsistenciją ir turi įtakos jų kvapui. Ląsteliena (prebiotikai) skatina normalios virškinamojo trakto floros dauginimąsi ir žarnyno gleivinės vientisumą.

Odos ir kailio apsauga:

Didelis baltymų kiekis ir omega-6/omega-3 amino r. balansas, skatina epidermio barjerines funkcijas ir kačiukų kailio formavimąsi.

Dantų apsauga nuo apnašų:

Askorbo r. monofosfato druska apsaugo nuo apnašų formavimosi, slopina nemalonų kvapą iš nasrų. Taip kačiukų dantimis yra rūpinamasi jau nuo ankstyvo amžiaus.

Žemas glikemijos indeksas:

Mažas krakmolo kiekis garantuoja stabilų gliukozės kiekį kraujyje.

Po sterilizacijos ar kastracijos, katės ir katinai yra linkę nutukti, nors jie dar ir auga.

 ĖDALO SUDĖTIS/ PAPILDOMOS MEDŽIAGOS:

Montmorilonitas (0,5%), pasterizuotas Lactobacillus acidofilus (7 mg/kg), Artišoko lapų ekstraktas (500 mg/ kg), L-karnitinas (540 mg/kg), natrio askorbo fosfatas (vit.C) – (300mg/kg), chitosanas (800 mg/kg).

Specializuota mityba
Kastruotiems/sterilizuotiems
Atsliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau