Vetexpert ARTHROVET COMPLEX SMALL BREED & CATS, 60 KAPS.

11,83 EUR

Maisto papildas vartojamas šunims ir katėms, esant sąnarių kremzlių ir sąnarių įprastų funkcijų sutrikimams. Rekomenduojama jauniems, augantiems ir vyresnio amžiaus gyvūnams, kenčiantiems nuo osteoartrito.

Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Veiklosios vaistinės medžiagos

Vienoje kapsulėje yra: 2.20.1 sojų aliejus, 13.2.8 gliukozaminas, 2.21.1 sojų lecitinas,9.17.1 chondroitino sulfatas, hialurono rūgštis. Priedai: 2b šliaužiantysis inkaruotis (Harpagophytum procumbens) – 33.3 mg, 2b avokadas (Persea Americana Mill) – 33.3 mg, 3a vitaminas C – 25 mg, 2bE5 magnio sulfatas – 6.12 mg, 3bE4 vario sulfatas – 2,51 mg, 3bE6 cinko oksidas – 1.25 mg.

Paskirtis

Vartojamas šunims ir katėms, esant sąnarių kremzlių ir sąnarių įprastų funkcijų sutrikimams. Rekomenduojama jauniems, augantiems ir vyresnio amžiaus gyvūnams, kenčiantiems nuo osteoartrito.

Naudojimas ir dozė

Produktas visapusiškai palaiko normalias sąnarių ir sąnarių kremzlių funkcijas, nes jo sudėtyje yra gliukozamino, chondroitino ir hialurono rūgšties. Dėl savo sudėties produktas tinka jauniems ir augantiems gyvūnams, jų besivystančioms sąnarių kremzlėms, ir vyresniems gyvūnams, kenčiantiems nuo osteoartrito, ar kaulų ir raumenų sistemos traumų. Rekomenduojama dozė: katėms - 1 kapsulė per parą; šunims - 1 kapsulė 5 kg. svorio.

Išlauka

Nenumatyta

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau