Hyaloral Giant N120

PHARMADIET group
WPH1402478

71,24 EUR
Pašaro paildas turintis hialurono rūgšties, fermentais hidrolizuoto kolageno (Colatech®), gliukozamino sulfato, chondroitino sulfato ir gama oryzanolio, kurie skirti hialininės kremzlės ir sinovinio skysčio atkūrimui.
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

HYALORAL GIANT turi hialurono rūgšties (gaunamos biotechnologinių procesų metu) , fermentais hidrolizuoto kolageno (Colatech®), gliukozamino sulfato, chondroitino sulfato ir gama oryzanolio, kurie skirti hialininės kremzlės ir sinovinio skysčio atkūrimui, esant sunkioms lėtinėms degeneracinėms sąnarių ligoms, skausmui ir uždegimui.

Hialurono rūgštis yra pagrindinė sinovinio skysčio sudėtinė dalis, atsakinga už sąnario viskoelastiškumą ir sutepimą. Taip pat ji apsaugo hialininę kremzlę nuo susidėvėjimo, sumažina uždegimą ir pagerina kremzlės mitybą.

Labai grynas fermentais hidrolizuotas kolagenas (Colatech®) turi peptidus, reikalingus kolageno biosintezei de novo, pagrindinė sudedamoji ir struktūrinė hialininės kremzlės medžiaga sąnariuose, svarbiausias audinys, kurį paveikia sąnarių degeneracija.

Gama oryzanolis yra labai stiprus antioksidantas, pasižymi priešuždegiminėmis ir imuninį atsaką stimuliuojančiomis savybėmis.

Kristalinis gliukozamino sulfatas yra amino cukrus, kuris veikia kaip medžiaga ir gliukozamino glikanų (chondroitino sulfatas, hialurono rūgštis) biosintezės stimuliatorius, kuris nulemia kremzlės lankstumą ir stiprumą. Kristalinis gliukozamino sulfatas yra vienintelė gliukozamino druska, kuri, įrodyta, yra stabili ir 87%  absorbuojama virškinamajame trakte.

HYALORAL RAZAS GRANDES Y GIGANTES veikia kaip hialininės kremzlės regeneratorius, sąnarių tepalas, bei mažina uždegimą ir skausmą, pagerina gyvūno judėjimą.

Indikacija:
- esant sunkiems osteoartikuliariniams degeneraciniams procesams (osteoartritas), artritas, sąnarių sutrikimai (klubo ar alkūnės sąnarių displazija), po sąnarių operacijos.
- esant kelio girnelės chondromaliacijai bei stiprinti sausgysles ir raiščius.

Dozavimas:
1 tabletė 20 kg kūno svorio. Šunims, sveriantiems daugiau kaip 40 kg ar daugiau – 2 tabletės

 

Naudojimas: rekomenduojama naudoti augantiems gyvūnams mažiausiai 3 - 4mėn. Jei reikia, gydymą kartoti 2 – 3 kartus per metus, pagal veterinarijos gydytojo rekomendacijas. Šis produktas yra pašaro papildas, todėl nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Pakuotė: 10 lapelių po 12 tablečių.

 

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau