BIO-GROOM Aliejus Vita Oil

28,48 EUR
Tai specialus maksimaliai kondicionuojantis ir apsaugantis kailį aliejus, palaikantis puikią kailio kondiciją tarp parodų. Pagamintas iš natūralių kosmetinių aliejų, sudėtyje yra natūralaus kviečių gemalų aliejaus, lanolino ir vitamino E.
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

BIO-GROOM Aliejus Vita Oil

Sustiprina kailį, atgaivina pažeistą kailį, apsaugo nuo vėlimosi, veikia antistatiškai. Net labai pažeistas kailis tampa blizgantis ir lengvai prižiūrimas. Aliejus gaiviai kvepia, nedirgina odos, sudėtyje nėra alkoholio ir silikono. Nepakeis natūralios kailio spalvos ar tekstūros. Gerai skiedžiasi vandeniu, lengvai išsiplauna su Bio-Groom šampūnu.

 

Naudojimas: išmaudykite gyvūną su Bio-Groom šampūnu, nusausinkite kailį. Pagaminkite tirpalą iš 3-4 valg. šaukštų aliejaus ir 3,8 l vandens (katėms 3 valg. šaukšt.), sudrėkinkite tirpalu kailį ir odą, išdžiovinkite kailį (Maltos bišonui aliejaus tirpale gali būti daugiau, patikrinkite kailį po 3 dienų). Šukavimui galima naudoti tirpalą iš ½ šaukšto aliejaus ir 0,5l vandens. Galima maišyti su kondicionieriumi Super Cream santykiu: 1 dalis aliejaus 4 dalys kondicionieriaus.

Gamintojas: BIO-DERM LABARATORIES INC.

Atsliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau