CHRYSAMED purškalas, 500ml

6,50 EUR

Skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams bei voragyviams naikinti gyvenamosiose, visuomeninėse ir ūkinės paskirties patalpose, taip pat gyvūnų laikymo vietose.

Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Chrysamed Insecticide UNIVERSAL
Insekticidas - akaricidas

18 tipo biocidas insekticidas, skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti gyvūnų laikymo vietose.
Paruošta naudojimui vandeninė stabili nesisluoksniuojanti mikroemulsija, pagaminta pagal naujausias nano technologijas. Naudojama purškiant. Efektyviai naikina muses, uodus, mašalus, vapsvas, blusas, tarakonus, skruzdėles, erkes, vorus ir kitus skraidančius ar ropojančius vabzdžius bei voragyvius. Taip pat naikina vabzdžių kiaušinėlius ir lervas.
Veikliosios medžiagos:
–        Permetrinas (cis/trans 25/75), CAS Nr. 52645-53-1; EB Nr. 258-067-9 - 0,12 %.
–        Esbiotrinas, CAS Nr. 84030-86-4 - 0,06 %.
Šios veikliosios medžiagos – sintetiniai piretroidai, kurie veikia vabzdžių ir voragyvių nervinių ląstelių membranas, slopina natrio ir kalio jonų judėjimą, sukelia ląstelių depoliarizaciją, vabzdžio paralyžių ir žūtį. Šiltakraujų gyvūnų organizme permetrinas ir esbiotrinas greitai hidrolizuojasi ir virsta neaktyviais metabolitais, kurie išsiskiria su šlapimu. Šaltakraujų organizme šis procesas vyksta lėtai.
Kiti ingredientai:
-          Emulsiklis - 0,82 %; vanduo – 99 %.
Insekticidas neskirtas naudoti visuomeninės paskirties vietose, taip pat augalams ir augaliniams produktams apsaugoti. Pavojingas bitėms, žuvims, vėžiagyviams, ropliams. Prieš naudojimą perskaitykite etiketę ir naudojimo instrukciją, profesionalūs naudotojai – saugos duomenų lapą. Draudžiama naudoti ne pagal naudojimo instrukciją, pilti ant dirvožemio, naudoti netoli bičių avilių ir vandens telkinių, purkšti ant gyvūnų.

Naudojimo instrukcija

Insekticidas naudojamas fermose, tvartuose, kiaulidėse, paukštidėse ir kitose uždarose patalpose. Tinka naudoti šunų būdų, voljerų, naminių gyvūnų guolių dezinsekcijai.
Išpurškiamos parazitų telkimosi vietos. Purškiama 30 - 50 cm atstumu nuo vabzdžių telkimosi vietos. Apipurkšta vieta turi būti tolygiai drėgna. Pastebėjus kenkėjų, po 3-4 sav. purškiama pakartotinai. Nuo musių ir uodų purškiama ant langų rėmų, lubų, gardų pertvarų ir ten, kur krinta šviesa. Nuo kitų parazitų rūšių reikia purkšti tiesiai į jų telkimosi vietas. Saugoti, kad insekticidas nepatektų ant gyvūnų, į šėrimo vietas, ant pašarų ar į geriamą vandenį. Geriausia purkšti tuščias patalpas. Po darbo gerai išvėdinti patalpas.
Laikyti ne žemesnėje nei +5oC temperatūroje. Tuščios pakuotės šalinamos kaip buitinės atliekos. Tinkamumo naudoti terminas neribojamas.

NEGALIMA NAUDOTI PATALPOSE, KUR YRA KAČIŲ.

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau