Flexi Vario XS, 3m - virvinis

13,10 EUR
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

  • Pavadėlio tipas: virvinis
  • Maksimalus ilgis: 3 metrai
  • Maksimalus šuns svoris: XS - 8 kg
  • Sagtis: chromuota
  • Korpusas: aukštos kokybės plastmasė, guminiai elementai
  • Spalvos: raudona, mėlyna, rožinė, ruda, turkio, juoda

Flexi Vario - tai naujos kartos automatinis pavadėlis, kuris jungia saugumą, komfortą, dizainą ir stilių naujųjų technologijų dėka. Multi-funkcinis pavadėlis, kuris gali būti pritaikytas prie individualių poreikių. Patogi korpuso konstrukcija leidžia lengvai reguliuoti pavadėlio ilgį iki 3 metrų.

 Nauja patentuota stabdymo sistema "short-stroke" su trumpesniu eigos ilgiu, suteikia galimybę lengvai kontroliuoti Jūsų augintinį.

Ergonominė, reguliuojama (M ir L Vario) pavadėlio rankena leidžia lengvai, viena ranka, išlaikyti net patį aktyviausią šunį. 

Kodėl Flexi?

Kiekvienas keturkojo augintinio šeimininkas žino, kad gyvūnams tiesiog reikia daug judėti ir būti gryname ore. Tačiau gyvenimas dideliame mieste neleidžia paleisti šunis laisvai lakstyti gatvėmis. Standartinis pavadėlis stipriai apriboja gyvūną, neleidžiant jam bėgioti ir žaisti ten, kur šuo nori, arba šeimininkas turi bėgioti kartu, iš paskos. Automatinis pavadėlis - tai puiki išeitis iš tokios situacijos. Tvirtas ir patogus korpusas, išskirtinis dizainas, ergonominė rankena, kurios dėka pavadėlis kontroliuojamas tik viena ranka, o Jūsų augintinis vieno piršto paspaudimu. O jeigu prie viso šito pridėti 2,3,5 arba 8 metrus ilgio virvę arba juostą - gausime nuostabų Flexi pavadėlį, kuris suteikia Jūsų keturkojui draugui pakankamai asmeninės erdvės žaidimams, šėlionėms arba tiesiog ramiam ir saugiam pasivaikščiojimui.

Atsliepimų nėra

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau