OLEODERM kapsulės, N60

PHARMADIET group
WPH1003362

18,28 EUR
Pašaro papildas šunims ir katėms,taikomas gydyti ir kontroliuoti šunų ir kačių odos susirgimus kaip uždegimas, niežulys, eritema, odos sausumas, hiperkeratozė ir alopecija.
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

OLEODERM yra pašaro papildas šunims ir katėms, sudėtyje turintis  EPR (eikozapentaeno rūgšties)  ir DHR (dokozaheksaeno rūgšties), vaistinės agurklės, kuri turtinga gama linoleno rūgšties GLR ir linolio rūgšties LR, cinko ir B grupės vitaminų (B1, B2, B6, B5, B12, folio rūgšties ir biotino), kurie taikomi gydyti ir kontroliuoti šunų ir kačių odos susirgimus kaip uždegimas, niežulys, eritema, odos sausumas, hiperkeratozė ir alopecija.

 

EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) sumažina labai aktyvių uždegiminių eikozanoidų sintezę, tuo būdu skatindamos mažiau aktyvių eikozanoidų sintezę, kurie visai neturi arba turi silpnų uždegiminių savybių.

Gama linoleno rūgštis (GLR) sustiprina priešuždegiminių eikozanoidų biosintezę (PGE1 ir 15 –HETE - 15-hidroksieikozateraeno rūgšties). Ši riebioji rūgštis yra pagrindinė rūgštis, reikalinga išlaikyti odos vientisumą. 

LA (linolio rūgštis) yra riebioji rūgštis, kuri būtina tinkamam stratum corneum (epidermio raginis sluoksnis) funkcionavimui - barjerui, kuris apsaugo nuo skysčių netekimo. 

Cinkas ir B grupės vitaminai  yra būtini sveikai odai ir plaukams. Jų trūkumas sukelia alopeciją, eritemą, niežulį ir šašus. 

Indikacija:
- sumažinti odos hiperjautrumo klinikinius požymius (tokius kaip alopecija, neigiama reakcija į pašarą, seborėjinis dermatitas, blusų sukeltas alerginis dermatitas) ir kitos reakcijos:


• odos uždegiminė reakcija 

• eritema                      

 •sausa oda

• savaiminis odos pažeidimas                                                            

• niežulys                                       

• hiperkeratozė

• alopecija

- tinkamam odos atsinaujinimui.

Dozavimas:
Šunims: sveriantiems mažiau nei 10 kg – 1 kapsulė per dieną kas dvi dienas, sveriantiems nuo 10 iki 15 kg - 1 kapsulė per dieną, sveriantiems nuo 15 iki 25 kg – 2 kapsulės per dieną,  sveriantiems nuo 25 iki 35 kg – 3 kapsulės per dieną, daugiau nei 35 kg – 4 kapsul
ės per dieną.
Katėms:
1 kapsulė per dieną kas dvi dienas. Jei reikia, kapsules galima suduoti su pašaru.

Naudojimas: tik pagal veterinarijos gydytojo rekomendacijas. Šis produktas yra pašaro papildas, todėl nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Pakuotė: 6 lapeliai po 10 minkštų želatininių kapsulių.

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau