ADAPTIL antkaklis, feromonai šunims.

34,65 EUR
Šunims padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius, sustiprinti nervų sistemą šunims ir šuniukams, padeda šuniukui lengviau prisitaikyti naujoje aplinkoje aprūpindamas jį nenutrūkstamu motinišku raminamuoju feromonu.
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

ADAPTIL®, feromonai šunims, ankaklis

Laimingų šunų paslaptis

Laktuojančios kalaitės  natūraliai  išskiria produktą, vadinamą „raminimo“ feromonu, kurio paskirtis yra nuraminti palikuonis. Mėsėdžių patelių „raminimo feromonas“ yra sekretuojamas riebalinių pieno liaukų esančių speniuose. Feromonai nuramina šunytį streso metu ir suteikia pasitikėjimo, kai susiduriama su svetima aplinka ar įgyjama nauja patirtis. Tyrimai parodė, kad šių feromonų suteikiamas pasitikėjimo jausmas būdingas ne tik jauniems šuniukams, bet ir suaugusiems šunims.

ADAPTIL ® sudėtyje yra „raminimo“ feromonų ir yra rekomenduojamas mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims, norint apsaugoti nuo su stresu ir baimę susijusių požymių. Įrodyta, kad naudojant ADAPTIL® maži šuniukai ir suaugę šunys geriau reaguoja į elgsenos sutrikimų terapiją ir dresūrą.

ADAPTIL ® efektyvumu duomenys buvo publikuoti ir pristatyti daugelyje tarptautinių konferencijų metu (prekinis ženklas D.A.P.® iki 2011 m.).

 

Šunų stresas

Dažnai šunys sunkiai adaptuojasi naujoje aplinkoje.  Kai kuriems šunims nežymus baimės pojūtis ar menki rūpesčiai gali peraugti į fobijas ar didelį stresą.

Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas mažiems šuniukams socializacijos proceso metu (nuo 3 iki 16 amžiaus savaitės)  šio periodo metu įgyta bloga patirtis ar patirties trūkumas suaugusiam šuniui gali sukelti su stresu susijusių problemų  (triukšmo ir  būti paliktam vienam baimė).

 

Naudojimas

ADAPTIL ® antkaklis padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius šuniukams  ir suaugusiems šunims tokiose situacijose:

 • namų niokojimas ir teršimas, 
 • skalijimas, padidėjęs seilėtekis,
 • keliaujant,
 • paliekant pririšta būdoje,
 •  ramina šunis stresinėje aplinkoje (fejerverkai, svečiai, nepažystami žmonės, apsilankymas pas veterinarijos gydytoją ir t.t.) ,
 • padeda įsikurti šuniui naujoje aplinkoje (persikraustant, apsigyvenant  pas naujus šeimininkus, susiduriant su nepažystamais žmonėmis ar gyvūnais).

Buvo patvirtinta, kad ADAPTIL® antkaklis padeda mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims greičiau ir lengviau adaptuotis prie naujo šiuolaikiško gyvenimo.  Suaugusiems šunims ADAPTIL® antkaklis dedamas esant su stresu susijusiems elgsenos sutrikimams.

Kartu naudojant ADAPTIL® antkaklį, ADAPTIL® difuzerį ir ADAPTIL® purškalą, priklausomai nuo esamos situacijos, galima optimaliai kontroliuoti daugybinių  baimių pasireiškimą.

Hiperaktyviems ir agresyviems šunims ADAPTIL® apykaklė nerekomenduojama.

 

Naudojimo būdas

Pirštu užkabinkite plastikinę kilpelę.

Patraukę už kilpelės ir išvyniokite antkaklį.

Susekite antkaklį.

Laisvai užmaukite antkaklį šuniui ant kaklo.

Užveržkite antkaklį taip, kad jis kontaktuotų su šuns oda.

Taip, kad už antkaklio  būtų galima užkišti nedaugiau negu 2 pirštus.

Įsitikinti, kad antkaklio sagtis gerai užsegta.

Nukirpti likusią, nepanaudotą antkaklio dalį.

 

Vieno ADAPTIL® antkaklio užtenka 1 mėnesiui. Antkaklį pakeisti, kaip nurodyta.

Uždėtą antkaklį nenuiminėti,  laikyti visą laiką, nuimti nebent maudant.

 

Ankaklio naudojimo laikas priklauso nuo sukeltos baimės priežasties (žr. į lentelę apačioje) ir/ ar naudojama įvairi elgsenos sutrikimo koregavimo programa.

Jeigu reikia galimi elgsenos ir aplinkos pakeitimai. Patarimo teiraukitės savo veterinarijos gydytojo.

 

Sudėtis: šunų “raminamojo“ feromono analogas -  5 %, pagalbinių medžiagų iki  100 %.

ADAPTIL® antkaklis pagamintas specialiai šunims, neturi sedatyvinio veikimo ir neturi jokio efekto žmonėms ar kitiems gyvūnams.

Taikant tradicinius veterinarinius vaistus, šuo gali nešioti ADAPTIL® antkaklį.

 

Įspėjimai

Prieš maudymą ADAPTIL® antkaklį reikia nuimti ir po numaudymo kailiui išdžiuvus galima uždėti.

 • Negalima  ADAPTIL® antkaklio naudoti šunims su odos pažeidimais ant kaklo.
 • Jei naudojimo metu pasirodo dirginimo ar alergijos požymiai, tuoj pat nuimti ADAPTIL® antkaklį ir kaip alternatyvą galima naudoti ADAPTIL® difuzerį ar purškalą. Kreipkitės patarimo į savo veterinarijos gydytoją.
 • Niekada netvirtinkite šuns pavadėlio už  ADAPTIL® antkaklio.
 • Apsauginį maišelį atidaryti tik pasiruošus antkaklio uždėjimui.
 • ADAPTIL® antkaklis nėra veterinarinis vaistas. Jei yra kokie ligos požymiai kreipkitės į savo veterinarijos gydytoją.

 

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau