NEMOKAMAI  pristatome visoje Lietuvoje perkant virš 20 eurų .


 • BIO-GROOM šampūnas Econogroom

  Tai baltymais praturtintas kondicionuojantis šampūnas, kuriame suderinta puiki kokybė už gerą kainą. Šampūno sudėtyje esantis kokosų aliejus suteikia kailiui apimties ir blizgesį, drėkina ir apsaugo odą nuo išsausėjimo. Labai švelnus, nedirgina akių.

  3.8l Kaina: 75,12 €
 • BIO-GROOM Super White

  Šampūnas pagamintas kokosų aliejaus pagrindu, praturtintas baltymais. Super White tai labai švelnus aukštos kokybės šampūnas skirtas šviesaus ir balto kailio šunims.

  946ml Kaina: 22,05 €
 • BIO-GROOM Šampūnas Silky Cat

  Švelnus šampūnas kokosų aliejaus pagrindu gerai išplauna ir kondicionuoja, nedirgina odos, nekenkia apsauginiam riebaliniam sluoksniui, paryškina kailio spalvą. Sudėtyje esantis lanolinas apsaugo odą ir kailį nuo išsausėjimo, išplautą kailį lengva šukuoti

  236ml Kaina: 10,10 €
 • BIO-GROOM šampūnas Wiry Coat

  Šampūnas šiurkštaus kailio šunims. Nedirginantis akių ir odos šampūnas pagerina šiurkštaus kailio struktūrą. Pagamintas iš kokybiškų kosmetinių ingredientų švelniai bet gerai išplauna kailį, kondicionuoja, dezodoruoja.

  355ml Kaina: 10,33 €
  3,8l Kaina: 53,00 €
 • BIO-GROOM Šampūnas Klean Kitty Waterless

  Tai šampūnas, kurio nereikia nuplauti vandeniu. Sudėtyje esantys kondicionieriai pašalina purvą ir dėmes, kailis ir oda tampa švaresni, gaiviai kvepia. Sudėtyje nėra kenksmingų chemikalų, Ph subalansuotas, švelnus šampūnas.

  236ml Kaina: 8,70 €
 • BIO-GROOM šampūnas Extra Body

  Šampūnas specialiai sukurtas kad pagerintų kailio kokybę, suteikia kailiui daugiau apimties, ypatingai gyvūnams turintiems tankią pavilnę. Praturtintas baltymais aukštos kokybės šampūnas puikiai išplauna, kondicionuoja, kailis gaiviai kvepia.

  355ml Kaina: 11,59 €