VETINMUNE kapsulės, N120

PHARMADIET group
WPH0332141

41,50 EUR
Pašaro papildas šunims ir katėms, kuris stimuliuoja imuninę sistemą, ypač mažiems šuniukams, kurių silpnas imunitetas, ir veikia kaip koadjuvantas, sergant onkologinėmis ligomis.
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

VETINMUNE yra pašaro papildas šunims ir katėms, sudėtyje turintis beta gliukanų, šviežio pienelio, ženšenio, baikalino, koenzimo Q10, vitaminų B3, B5, B6, B2, B1, B9 ir B12, seleno, kurie naudojami lėtinių infeksinių ligų gydymui. VETINMUNE stimuliuoja imuninę sistemą, ypač mažiems šuniukams, kurių silpnas imunitetas, ir veikia kaip koadjuvantas, sergant onkologinėmis ligomis.

Beta gliukanai yra D gliukozės polisacharidai, sujungti β – (1-3) jungtimis, randami grūduose, pvz miežiuose ir kviečiuose, kurie stimuliuoja imuninę sistemą ir jos atsaką, gerina makrofagų fagocitinį aktyvumą ir skatina žaizdų gijimą.

Ženšenis stimuliuoja imuninę sistemą, aktyvindamas interleukino 12 sintezę ir gama interferono gamybą. Taip pat sudėtyje turi ginsenosidų, kurie mažina nuovargį, asteniją ir išsekimą.

Selenas veikia kaip antioksidantas, apsaugo organizmą nuo oksidacinio streso ir reguliuoja imuninį atsaką.

Baikalinas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, nes slopina uždegimo mediatorių, tokių kaip prostaglandinai ir leukotrienai, sintezę.

Koenzimo Q10 taip pat pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, mažina oksidacinį stresą, uždegiminius procesus ir skatina žaizdų gijimą.

Šviežias pienelis ir B grupės vitaminai palaiko organizmo būklę ir energijos apykaitą.

Indikacija:
- leišmanija ir su ja susijusios būklės;
- mažyliams su silpna imunine sistema;
- kaip papildomas gydymas, esant persistuojančioms lėtinėms ligoms: virusinėms, bakterinėms, grybelinėms ir parazitinėms;
- stimuliuoja imuninę sistemą;
- tonizuoja ir suteikia energijos;
- skatina apetitą;
- veikia kaip koadjuvantas, sergant onkologinėmis ligomis.

Dozavimas:
Šunys: iki
10kg – 1 tabletė, nuo 40 kg daugiausia galima 4 tabletes.
Katės: ½ tabletės.

Naudojimas: pagal veterinarijos gydytojo rekomendacijas. VETINMUNE yra pašarom papildas, todėl nesukelia jokio šalutinio poveikio ir galima naudoti ilgą laiką.

Pakuotė: 12 lapelių po 10 tablečių.

 

 

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau