SPECIFIC F/C -IN- W Intensive Support, 95g – atstatomasis konservas katėms ir šunims

9,32 EUR

Pilnai subalansuotas dietinis ėdalas šunims ir katėms, kuris tinka mitybos atstatymui, sveikimo periodu ir kačių lipidozės atvejais.

Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Didelis energijos, riebalų, baltymų ir kitų pagrindinių maisto medžiagų kiekis skatina sveikimą ir leidžia sumažinti šėrimo normas, o tai privalumas šunims ir katėms su padidintais reikalavimais ir / arba sumažėjusiu apetitu.
Puikiai virškinamos sudėtinės dalys kompensuoja silpnesnį virškinimą ir užtikrina optimalų maisto medžiagų pasisavinimą sveikstant bei atstatant maisto medžiagų trūkumą organizme.
Turi beta-1,3/1,6- gliukanų ir padidintą cinko, seleno bei arginino kiekį reikalingą imunitetui stiprinti. Beta gliukanai gali prisijungti prie makrofagų ir suaktyvinti imuninę sistemą, taip skatindami imuninį atsaką ir reguliuodami citokinų išskyrimą.
Didelė energetinė vertė, didelė būtinų maistinių medžiagų koncentracija, itin geras virškinamumas bei puikus skonis padeda sveikti po ligos, operacijos, traumų arba silpnumo periodų.
Ypatingos minkštos tekstūros ėdalas, kuris išmaišytas suskystės, kad tiktų šėrimui švirkštu arba per zondą. Naudojant mažesnį zondą, reikėtų pridėti 1 arba 2 dalis vandens.

SPECIFIC F/C Intensive - pilnai subalansuotas dietinis ėdalas šunims ir katėms, kuris tinka mitybos atstatymui, sveikimo periodu ir kačių lipidozės atvejais. Ėdale yra didelis energijos kiekis, didelė koncentracija būtinų maisto medžiagų ir lengvai virškinamos žaliavos. Taip pat didelis omega-3 riebalų rūgščių iš žuvų taukų ir β-1,3/1,6 gliukanų kiekis, sveikimui skatinti ir imuninei sistemai stiprinti.

Sudėtis: 

mėsa ir gyvulinės kilmės produktai, žuvis ir jos produktai, kiaušiniai ir jų produktai, aliejai ir riebalai, grūdinės kultūros, augalinės kilmės baltymų ekstraktas, mineralai, sėklos (gysločio), mielės (β-1,3/1,6 gliukanų šaltinis), mikroelementai. Lengvai virškinamos žaliavos: vištiena, kiauliena, žuvis, kiaušiniai, bulvių krakmolas, žuvų taukai, bulvių baltymai, saulėgrąžų aliejus, ryžiai. Sudėtyje nėra dirbtinų prieskonių, kvapų, dažančių medžiagų.

Rekomenduojama: 

naudoti kol pasiekiamas atsistatymasMaitinti per kateterį tik prižiūrint veterinarijos gydytojui.

Rekomendacijos šėrimui: 

laikytis šėrimo nurodymų. Pradėti duoti ėdalą palaipsniui, kol bus pasiektas planuojamas kiekis per 2-3 dienas. Esant reikalui, pakeisti ėdalo normą priklausomai nuo šuns ar katės būklės. Rekomenduojama dienos ėdalo kiekį padalinti į keletą šėrimų. Ėdalas turėtų būti kambario ar kūno temperatūros. Švirkščiant švirkštu ar kateteriu, gerai išmaišyti ir atskiesti viena ar dviem dalimis vandens. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.

Šuns amžius
Bet kokio amžiaus šunims
Veislės dydis
Visoms veislėms
Susirgimai
Virškinamojo trakto sutrikimai
Katės amžius
Suaugusioms katėms
Specializuota mityba
Išskirtinės sudėties
Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau