SPECIFIC FKD - inkstų, kepenų ir širdies susirgimai

SPECIFIC FKD - inkstų, kepenų ir širdies susirgimai

Prekės kodas:

Katėms esant lėtiniam inkstų, kepenų ir širdies nepakankamumui, aukštam kraujospūdžiui ar tyniams. Katėms, sergančioms uratų, oksalatų ar cistino akmenlige.

nuo 12,72 €
Kaina: 1,0kg - 12,72 €
Kaina: 3,0kg - 22,33 €
Informacija apie prekę

SPECIFIC FKD - Katėms esant lėtiniam inkstų, kepenų ir širdies nepakankamumui, aukštam kraujospūdžiui ar tyniams.Katėms, sergančioms uratų, oksalatų ar cistino akmenlige.

Dietoje yra mažesnis aukštos kokybės baltymų kiekis bei specialiai subalansuotas mineralinių medžiagų kiekis. Tikslingai subalansuota dieta padeda sumažinti inkstų nepakankamumo požymius bei palengvina sveikatos sutrikimus, pasireiškiančius dėl vandens užsilaikymo katės organizme sergant širdies, inkstų ir kepenų nepakankamumu. Šiek tiek šarmina šlapimą, todėl apsaugo nuo uratų, oksalatų ar cistino kristalų nusėdimo. Dietų sudėtyje yra didelis Omega-3 riebalų rūgščių kiekis; šios rūgštys padeda sulėtinti inkstų nepakankamumo progresavimą bei saugo nuo svorio mažėjimo širdies ligomis sergančioms katėms.

Visų SPECIFIC dietų, pažymėtų šia piktograma, sudėtyje yra svarbių polinesočiųjų riebalų rūgščių EPR ir DHR, gautų iš žuvų.