SPECIFIC FKD - inkstų, kepenų ir širdies susirgimai

0,00 EUR

Katėms esant lėtiniam inkstų, kepenų ir širdies nepakankamumui, aukštam kraujospūdžiui ar tyniams. Katėms, sergančioms uratų, oksalatų ar cistino akmenlige.

Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

SPECIFIC FKD - - Katėms esant lėtiniam inkstų, kepenų ir širdies nepakankamumui, aukštam kraujospūdžiui ar tyniams.Katėms, sergančioms uratų, oksalatų ar cistino akmenlige.

Dietoje yra mažesnis aukštos kokybės baltymų kiekis bei specialiai subalansuotas mineralinių medžiagų kiekis. Tikslingai subalansuota dieta padeda sumažinti inkstų nepakankamumo požymius bei palengvina sveikatos sutrikimus, pasireiškiančius dėl vandens užsilaikymo katės organizme sergant širdies, inkstų ir kepenų nepakankamumu. Šiek tiek šarmina šlapimą, todėl apsaugo nuo uratų, oksalatų ar cistino kristalų nusėdimo. Dietų sudėtyje yra didelis Omega-3 riebalų rūgščių kiekis; šios rūgštys padeda sulėtinti inkstų nepakankamumo progresavimą bei saugo nuo svorio mažėjimo širdies ligomis sergančioms katėms.atėms esant lėtiniam inkstų, kepenų ir širdies nepakankamumui, aukštam kraujospūdžiui ar tyniams.Katėms, sergančioms uratų, oksalatų ar cistino akmenlige.

Dietoje yra mažesnis aukštos kokybės baltymų kiekis bei specialiai subalansuotas mineralinių medžiagų kiekis. Tikslingai subalansuota dieta padeda sumažinti inkstų nepakankamumo požymius bei palengvina sveikatos sutrikimus, pasireiškiančius dėl vandens užsilaikymo katės organizme sergant širdies, inkstų ir kepenų nepakankamumu. Šiek tiek šarmina šlapimą, todėl apsaugo nuo uratų, oksalatų ar cistino kristalų nusėdimo. Dietų sudėtyje yra didelis Omega-3 riebalų rūgščių kiekis; šios rūgštys padeda sulėtinti inkstų nepakankamumo progresavimą bei saugo nuo svorio mažėjimo širdies ligomis sergančioms katėms.

Visų SPECIFIC dietų, pažymėtų šia piktograma, sudėtyje yra svarbių polinesočiųjų riebalų rūgščių EPR ir DHR, gautų iš žuvų.

Susirgimai
Inkstų ir širdies ligos
Katės amžius
Suaugusioms katėms
Specializuota mityba
Išskirtinės sudėties
Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau